Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość jysk....
Wypłaty poszły,szook raczej zaliczki na poczet wypłat:( A tajny na szafach-powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyuu
potwierdzam tajny na szafach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarnaBAA
Tajny na szafach? - czego to się nie wymyśli ,aby prostaczkom na sklepach zwędzić parę groszy- tutaj 500 tutaj 800 i jest na paliwo dla regionalnego albo do słupków ,aby pokazać zysk dla Larsa.Może niedługo tajny będzie w magazynie? Może zechce do łazienki i jej "comfort" oceni ? Moze czystość sprawdzi przed sklepem?Porządek w koszyku co na zewnątrz musi stać? A może tak tajny podejrzy dyrektora i jego podkomendnych i tam poszuka dla firmy zysków czy raczej "oszczędności"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BarnaBAA no dobrze napisane....biuletyn w ogóle nas nie przybliżył do niczego.Lakonicznie napisane o nowym systemie,jakieś wykresy z zadowolenia kierowników po spotkaniu rocznym-żadnych konkretów o czym się mówiło natomiast czy jedzenie smakowało,czy dojazd był ok itd...komu to potrzebne i czemu to ma slużyć?! nie mam zielonego ani żadnego innego pojęcia ....no ale przecież na to wszystko pracujemy.W przyszłym roku zebranie roczne odbędzie się za granicami naszego kraju żeby zapewnić wszelkie standardy których w Polsce darmo szukać.Żenada-dział HR znów się popisał i pokazał że jest zaje....w robieniu wykresów kołowych :D....a tajny już grasuje.Nie zapomnijcie go zaprosić do kasy jak powie że musi się zastanowić i przyjść jutro :D idiotów z siebie robić już bardziej nie możemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grat
kolego pisząc o jakosci mebli mnie rozwaliłeś, chyba żadnego mebla nie skręciłeś bo u nas średno 2 razy dziennie ktoś z czymś przyłazi. Co do zdjęć z biuletynu masz rację żaden zwykły sprzedawczyk nigdy nie pojedzie na Chiński mur, mnie nawet nie stać na wyjazd nad polskie morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z was pamięta jak jest z kasą dodatkową na świeta?? jaki tam był limit na początku roku ustawiony? bo chyba było 1100 zł z czego część na wilekanoc reszta na w grudniu ale nie pamietam jaki tam był limi i podział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryhj
kasy nie bedzie ZWIAZKI ZABLOKOWALY:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awgrrr
nie będzie kasy ? no to jaja są .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzys i jego brat Ramzes
Mody te dwie wypowiedzi przed Twoją to są zwykli prowokatorzy, widać to po ich nickach. Widać w ten sposób na Meteorytowej świętują rocznicę odzyskania niepodległości. Chociaż patrząc na sympatie dyrektora generalnego to raczej rocznicę rewolucji październikowej świętują. Chociaż ta kilka dni temu przypadła... Jeśli słyszę że coś tam związki zawodowe zablokowały to przypomina mi się stara anegdota. Dobry car tylko ma złych urzędników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1941
Pieniądze z ZFŚS na święta były uzależnione od wartości pensji brutto. Więc były różne kwoty. Wypłata na boże Narodzenie będzie pomniejszona o to co już dostaliśmy na Wielkanoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desa
Również potwierdzam TAJNY NA SZAFACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronimwrona5
a po podwyzkach jak przekracza mi wynagrodzenie nastepny prog mimo iz na wielkanoc dostalem wiecej bo mialem mniej podstawy to jak bedzie? dadza mi to co zostalo czy obetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję aby ktoś kto zajmuję się stroną alwaysdata pobawił się i zaznaczył na kolorowo usunięte wpisy. Może wtedy odniechce się niektórym usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysdata
już jest taka funkcja.. jak na chwile obecną ręcznie można zaznaczyć wpisy które zostały usunięte (ikonka dzwonka), "podświetlają" się na kolor czerwony, czyli jest jest jeszcze bardziej eksponowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe faktycznie jest tam kolor tylko jak dla mnie mało efektowny i blady. Fajny pomysł z tą stroną. Piąteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek bez nadstawki
Czyżby Iwonka się postawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysdata
ok dałem bardziej wyrazisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasanowa barow mlecznych
w ramach oszczednosci: skonczyc z debilnymi szkoleniami po 200km od sklepu zainteresowanego poprawic jakosc kolder, zeby nie wracaly, a zakup sie w koncu ludziom oplacal niech producent odpowiada za reklamacje, a nie firma - mowie o wszystkich artykulach ktore sprzedajemy, a nie kilka wymienic dzial zakupow, marketingu - nie ma zadnych ofert nadajacych sie do przyciagniecia klienta, jedynie powielanie, podrozenie. zadna reklama, no chyba ze anty. podjac dzialania konkretne. promocja koldry living np oznacza, ze mamy jej tak ogromne zapasy na magazynie centralnym, ze jestesmy swiadomie na niej mase zarabiac, a nie towar konczy sie w momencie wejcia promocji. jak sklep ma sie przygotowac, skoro magazyn glowny sie nie przygotowal. zmiana cen z 3zł na 2,97 to chyba jakies nieporozumienie, co? 5zl w dol, 2,5 w gore (flower). gdzie oszczednosc czasu i pieniadza? czlowiek-zmiana-papier. ja rozumiem promocje ze 169 na 80zł. chetnych nie zabraknie, ale zmiany typy zlotowek sa smeiszne. ludzie umieja czytac i jawnie sie z nas smieja, ze debile musza te ceny ustalac. no chyba wlasnie ustalaja... sis - najwieksza porazka i strata czasu. sis wg firmy to ogarniecie sklepu, zeby caly czas nie wygladal jak burdel. tajny klient - najszybsze odstraszenie klienta. obsluze ludzi na dwa razy wieksze kwoty nie kierujac sie zasadami. i nie robiac z siebie debila. sprzedaje dwa razy tyle, jesli wiem, ze to nie tajny.zakonczenie obslugi wg regulek powoduje odstraszenie klienta i jego szybsze zakonczenie zakupow. Bravo za kolejny z dupy pomysl z wyrazem "kasa" w obsludze. drektorzy, co Wy odstawiacie? Dlaczego niszczycie sklepy? Mozgi wam wyjedli. Jest jakis tam kryzyzs, ale to jest w innych sklepach ok 80% , a nei jak u nas 60%.. kto z gory zawalil i zawala ciagle...tu sklepy nie sa winne, nie daja rady... to nie jest chluba , to straszny obciach, ze z niczym nie mozna zdazyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk....
Pani Ewa wykopała panią Iwonę:)nie mogły sie dogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk....
No i tajny na szafach-powodzenia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROPOGANDA JYSKOWA
Czasami myśle że te podwyżki to jedna wielka przemyślana strategia firmy.Damy wam podwyżkę wynagrodzenia ale odbierzemy sobie to na niższych premiach.Po podwyżce około 300zł moja pensja wynosi tyle co 2 lata temu.Chyba zacznę wierzyć że na tym miały polegać te podwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Do PROPAGANDA Jyskowa Ty, wnioskuję z wpisu dostałeś tę "podwyżkę" i powinieneś(aś) się cieszyć bo nie wszyscy dostali :) Ja na ten przykład nie dostałem, i tak sobie myślę że to wielkie szczęście że ta praca to nie jedyne moje źródło utrzymania Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzys i jego brat Ramzes
Widzisz przyjacielu masz to szczęście, bo ja niestety nie Jysk to moje jedyne źródło dochodu i szkoda , że tenże dochód w ciągu roku nominalnie spadł o 200 zł mimo podwyżki. Natomiast mam szczęście pracować z człowiekiem wielce doświadczonym przez życie, który czerpie dochody z kilku różnych źródeł, w sumie ok 4-5 tys plus pracująca żona na trzy osobową rodzinę. do tego 40 tys na koncie na jakiś wypadek. I tenże "kolega" z duchem firmy narzeka w rozmowie ze mną średnio kilka razy w miesiącu jak to mu źle i jak mu na wszystko brakuje. Tylko, że to ja pracuje na 3/4 etatu bardziej dosadnie to określając zapierdalam za 1100, podczas gdy on ważny kierownik grzeje dupę w fotelu w biurze i nie czuje nietaktu całej tej sytuacji... tak więc mam specjalną prośbę do Dyrektora sprzedaży makroregion 3, żeby zajął się tym faktem, ponieważ sprzedaż jest najważniejsza, a pierdzący w fotel kierownik, tudzież wystraszający klientów, swym nader dziwnym podejściem, z całą pewnością tej sprzedaży nie wygeneruje. To mówiłem ja Jarząbek, sprzedawca pierwszej klasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Za czasów Piotra Wielkiego w szkołach jeszcze nie uczono, że Lenin to ktoś zły, to się chłopu na wycieczce przypomniały dobre czasy jak miał 10 lat i biegał w krótkich spodenkach na akademie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWIEDLIWY
Firma zrezygnowała z 3 - dniowego wyjazdu, szkolenia i robi 2 - dniowe chyba tnie koszta buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWIEDLIWY
Oczywiście dla KIEROWNIKÓW reszta może pomarzyć :] i popaczeć na gąskonecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezdyscyplinowany
Może na tym całym rocznym "podsumowaniu" któryś z wielkich i jakże wspaniałych "el director" poda się w końcu do dymisji ?? i w końcu skończy się TEN CYRK w firmie :]. Trochę odwagi a będzie mniej nadwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajnos Agentos
UWAGA UWAGA !!Nowy tajny na poduszkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
tego jeszcze nie było, to się posypią 0% i premii na święta nie będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruxel.
Tajny dalej na szafach czy zmienil teren?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×