Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agutkal

Praca camaieu

Polecane posty

Hej dziewczyny..właśnie dostałam propozycję pracy w sklepie Camaieu i kurcze nie wiem czy przyjąć. Napiszcie proszę coś o zarobkach w twj firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dostałaś propozycję tak bez rozmowy bo jak dopiero idziesz na rozmowę czy dzień próbny to mozęsz wszystkiego się dowiedzieć i dopiero potem zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no byłam i teoretycznie na pół etatu jest 750 zł brutto..na rękę nie wychodzi zbyt dużo ale ponoć są premie i nadgodziny. Chciałabym wiedzieć jak to faktycznie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powinnaś o to dopytać na rozmowie a myślę że jak na pół etatu to jakieś 700 stówek może trochę więcej na ręka dasz radę wyciągnąć na początek na próbny potem pewnie trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa wiemmm
tzn. zależy do którego sklepu trafisz, bo ja wiadomo nawet w obrębie tej samej firmy/marki praca w róznych sklepach może się różnic; nie chodzi mi o pensje a raczej o warunki... w camaieu musisz sie przygotowac, ze wszystkie przeceny/zmiany sklepu/ witryn sa po zamknieciu lub przed otwarciem, wiec czasem ciezko jest stwierdzic o ktorej na przyklad danego dnia skonczysz prace... nocne powroty to normalka... w sklepach tej sieci jest duza rotacja. dziewczyny szybko rezygnuja... ale nie chce Cie zniechecac bo w wielu sklepach jest gorzej... ja w centrum handlowym pracuje juz 4 rok i mniej wiecej wiem jak jest w wiekszosci sklepow i camaieu nie wypada tak tragicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, ja teraz pracowałam przez pół roku w Smyku i gorzej to chyba nigdzie nie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11111111111
Jesli lubisz byc pomiatana, lubisz pracowac charytatywnie, wstawac o 4 rano lub wracac po polnocy, to jest to praca idealna na Ciebie, zarobisz malo, za to schudniesz, od ciezkiej pracy, dzwigania i stresu, Camaieu to prawdziwa szkola zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×