Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luka w glowie

Zupełnie nic nie pamiętam.

Polecane posty

Gość luka w glowie

Mieszkam z chłopakiem już od dosyć dawna, wspórzyjemy, nie zawsze mam na to ochote no ale.. myślę, że jego to satysfakcjonuje- nic nie mówił.. Wczoraj wieczorem piliśmy sobie winko i... po prostu nic nie pamiętam z tego co się działo, obudziłam się dopiero koło 10, chłopak jest w szkole. Mam w głowie kompletną pustkę, nie pamiętam nic po otwieraniu wina. Do tego czuje się bardzo słabo, bolą mnie nogi, i jestem troche podrapana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liana 33
i tak się konczy impreza małolatów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w glowie
szok!! Przeglądałam włąsnie zajęcia na aparacie a tam kilkanascie fotek i kilka filmokow z moim udziałem. Okazuje sie ze wczoraj musial mi cos dosypac do tego winka. Była to krajowe wino "Arizona" rocznik bierzący i w smaku nie wyczulam niczego podejrzanego. Na filmikach widać, że był tu tłum ludzi: kilku jego kolegów, dwoch sasiadów, nawet pan dozorca, obslugiwalam ich po 3 na raz. O nie to nie moliwe, na jedym z filmikow wsuwam 20 centymetrowy, gruby stolec mojego ojca, waląc mu przy tym konia stopami. Czy mam udawać ze nic sie nie stalo? Czy powiedziec o tym chlopakowi ktory m,nie w ten sposob wykorzystal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w glowie
to dopiero moj drugi wpis tutaj.. ten wcześniejszy to jakieś glupoty ktoś wypisuje.. Czy to na pewno była taka tabletka? Można jakoś sprawdzić czy np. wczoraj z kimś współrzyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wrzuc na forum
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w glowie
nie dam sie wiecej nabrac na pobieranie probek z pochwy. Od dziecinstwa dziadek mi powtarzal: chodz zobaczymy co tam masz miedzy nogami. A moge pokazac im aparat jako dowod? Mam canona A530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w glowie
ehh co za ludzie.. na policje przeciez nie pojde, co powiem ze chłopak z którym sypiam mnie zgwałcił, a nawet jeśli to.. nie chciałabym żeby policja się w to wtrącała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w glowieprawdziwa
to co piszecie jest obrzydliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w glowieprawdziwa
ja mam 20 lat a mój chłopak 14....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu urwał Ci sie film? masz może resztki tego wina? możesz kupic test na obecnośc tabletki gwałtu, taki jakby papierek lakmusowy i sprawdzic to a może po prostu miałas słabszy dzien i urwał Ci sie film? pozatym po rozmawiaj z chłopkiem, moze coś się dowiesz ale moim zdaniem to NIEDOPUSZCZALNE żeby wykorzystywał Cię, w stanie gdy byłas nieprzytomna jak na moje, o ogólnie cos między wami nie gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w glowieprawdziwa
też zaczynam myśleć, że nic się nie stało.. resztyki wina mam, pójde do apteki zapytam o taki test między nami w zasadzie wszystko jest ok, coś chyba dzisiaj zaczełam sobie wymyślać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspórzyjemy, nie zawsze mam na to ochote no ale.. myślę, że jego to satysfakcjonuje- nic nie mówił.. to zadanie jakoś budzi we mnie wątpliwości no ale miejmy nadzieję, że nic złego się nie stało http://www.drinktest.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w glowieprawdziwa
a moga mi cos zrobic za seks z nieletnimi? Jak napisalam on ma 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×