Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anoja

drudie dziecko-pytanko

Polecane posty

Gość anoja
No i widzę że nie jestem jedyną kobietą która nie tak dawno została mamą a juz myśli o kolejnym bobasie.Myślałam że może to za wcześnie,ale na szczęście nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam chce drugiego bobaska w miarę szybko z wielu powodów, przede wszystkim mam juz swoje lata i im później tym ciężej byłoby się zdecydować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatku jak dowiedzialam sie ,ze jestem w ciazy z trzecim dzieckiem....spanikowalam!!!Ale teraz jestem bardzo zadowolona bowiem ,najstarszy syn idzie do szkoly ,a moje szkraby bawia sie razem .Czasami mam wrazenie , ze urodzilam blizniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanah bardzo ciezko jest wychowywac dwoje takich maluśkich dzieci? ja sie troche boje powiem wam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku napewno jest ciezko! Moje trzecie dziecko urodzilam jak mala miala 1 roczek i dalej potrzebowala mamy non stop ,ale z miesiaca na miesiac bylo coraz lepiej .Musze nawet powiedziec ,ze moja coreczka bardzo szybko "podrosla" ,w wieku poltora roku byla juz czysta( nie potrzebowala pampersow) ,sama zaczela jesc w wieku dwoch lat i naprawde moje maluszki daja mi duzo radosci !Nie ma sie czego bac ,nieprzespane noce i przetluszczone wlosy( jak juz nie masz sily wieczorem) sa wtedy najmniejszym problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaMU
ja w pierwsza ciaze zaszlam po ok 7 miesiacach nie zabezpieczania sie , w druga nawet nie wie m kiedy :-P - wpadka po 2 latach za to moja szwagierka w 1 ciaze zaszla za 3 razem a w druga stara sie juz 4 lata i nic, teraz 2 lata jest na leczeniu i prawdopodobnie czeka ja in-vitro :( to samo jej bliska kolezanka (maja dzieci w tym samym wieku) i ona tez sie jz dlugo leczy bez efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
A wydawałoby się że jeśli z zajściem w pierwszą ciążę nie było żadnych problemów to tak samo powinno być z drugą.Jak widać nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×