Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anoja

drudie dziecko-pytanko

Polecane posty

Gość anoja

Mam pytanie do dziewczyn które mają już więcej niż jednego szkraba:)W pierwszą ciążę udało mi sie zajść w pierwszym miesiącu starań co było dla mnie niesamowitym szokiem i szczęściem.Teraz myślimy z mężem o drugim dziecku i zastanawiam się czy też uda mi się tak szybko zajść w ciąże czy różnie to bywa??Jak było u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nad tym zastanawiam, czy pójdzie tak łatwo jak za pierwszym razem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pierwszym dzieckiem udalo nam sie od razu,przy drugim w siodmym cyklu POWODZENIA Wam zycze dziewczyny obyscie nie musialy tyle czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
Ja w to wątpię pewno miałam dużo szczęścia że tak szybko nam to poszło,boje się że za drugim razem będę czekać miesiącami i czekać i czekać i czekać...Takie czekanie musi być ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanko.Ja czasami sie takze nad tym zastanawiam.Mamy corke i w pierwsza ciaze zaszlam blyskawicznie-tak jak chcialam bez czekania-kwiecien a w grudniu porod.:)Narazie nie mam zamiaru sprawdzac choc czuje ze niedlugo nadejdzie ten dzien-maz coraz czesniej wspoimna o 2 dziecku ze ju czas....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
Na szczęście nie miałam okazji przekonać się jak męczące muszą być starania miesiącami czy latami,ale drugi raz pewno takiego szczęścia nie będę miała.Wyobrażam sobie jak rozczarowana musi być kobieta która co miesiąc patrzy na test ciążowy na którym wymarzona druga kreseczka nie chce się pojawić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zaczynamy staranka w lipcu jak mała skończy roczek i tez mam troche obaw jak to będzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
Moja córeczka niedawno skończyła roczek,chcemy poczekac jeszcze pare miesięcy ze starankami ale ja juz cały czas myślę jak to będzie i w zasadzie nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
No i jeszzce myslimy jak tu wykombinowac chłopczyka:)Wiem że powinno się starac w ten najbardziej płodny dzień,że są jakies testy owulacyjne które pokazują ten dzień ale czy to się sprawdza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za pierwszym razem celowalismy w chłopca, ale mamy Dominikę... teraz też chcielibyśmy chłopca, ale jakoś specjalnie nie będziemy sie o to starać...co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIBY W OWULACJE JEST CHLOPAK...A CZY SIE SPRAWDZA TO NIE WIEM ALE WSZEDZIE O YM TRABIAM.DZIEWCZYNKA-3DNI PRZED OWU A CHLOPAK-W OWU JA MAM CHLOPCA ALE NIE CHCIALAM ZAPLANOWAC..BYLO MI OBOJETNE.PRZY DRUGIM DZIECKU ROWNIEZ...MAZ BY CHCIAL 2FACETOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamka, my własnie działalismy w owulacje, ale widocznie miała być dziewczynka i jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
No z jednej strony tez nie jestem za tym żeby ingerować w płeć dziecka,zresztą co by sie nie urodziło kochać się bedzie tak samo,ale z drugiej strony tak to już zazwyczaj jest że rodzice chcą by drugie dziecko dla odmiany było innej płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ,ale chyba nie pociesze...z drugim dzieckiem nie poszlo po naszych myslach i dopiero po pieciu latach od narodzin pierworodnego znowu zaszlam w ciaze!Planowanie nic nie daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanah, ale wy przez te pięć lat solidnie się staraliście?! 5 lat? tyle czasu to ja juz chyba nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
5 lat???O matko to przecież cała wieczność.Miejmy nadzieję że aż tyle nie bedziemy musieli czekać,ja się martwię że to będzie trwało pare miesięcy 5 lat nawet mi przez głowę nie przeszło...Podziwiam wytrwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 2 szkraba nie mam ale jest w drodze :) o pierwszą ciąze staralismy sie dosc dlugo i wkoncu nieobeszlo sie bez wizyty u lekarki i tabletek na owulacje. w 2 ciaze udało sie zajsc za pierwszym razem az bylam zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po roku "solidnych" staran ,porobilismy bardzo szczegolowe badania i niestety wyszlo ,ze moja tarczyca zastrajkowala ,no i niestety czekalismy rowne piec lat na upragniona coreczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
MaMani życzę dużo zdrówka w kolejnej ciąży dla ciebie i dla dzidziusia.Może los ci wynagrodził tamte starania i teraz nie musiałaś już tyle czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savanah, a to co innego...fajnie, że Wam się w końcu udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoja
Właściwie ja się nie martwię przecież jeszcze nawet nie zaczelismy staranek ale tak po prostu jestem ciekawa jak to będzie z ta drugą ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko udalo sie i to z nawiazka ,bowiem po narodzinach coreczki po czterech miesiacach znow zaszlam w ciaze i mam maluskiego ksiecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje i mam nadzieje ze wam sie też szybko uda :) Ja bylam zaskoczona jak zobaczylam wyniki bety... bo powiem wam szczerze ze to byl doslownie jeden raz :D:D i to jeszcze sama koncówka cyklu czyli teoretycznie dni nieplodne :) a caly miesiac robiląm testy owulacyjne i wychodzilo ze nie mam owulacji... wiec sie poddalam i taka niespodzianka :) wam też sie niedlugo uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurdę czyli teraz nadrabiacie stracony czas krótko mówiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nadrobilismy stracone lata i teraz moge sie pochwalic trojeczka pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×