Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aż się uśmiechnęłam

proszę pomóżcie !! pytanie o fryzjera//farbowanie

Polecane posty

Mam pytanie jutro ide do fryzjera, zrobic ciemne pasemka. Myć włosy czy nie? Zawsze miałam takie dwudniowe, to nie było tak źle,ale na jutro będę mieć już kiepskawe,wiec jak myc czy nie??? pomocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby blue
włosy myje się codziennie, zapadłabym sie pod ziemie idąc z włosami po 2 i wiecej dniach niemycia fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby blue
no ok odpowiem ci: mam w dupie twoje włosy i to kiedy je umyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grs
Tzn tak...przed farbowaniem nie powinno sie myc wlosow bo im masz tlustsze tym lepiej sie przyjmuje farba i na odwrot...ale ja osobiscie bym nie poszla z tlista glowa do fryzjera bo by mi bylo wstyd...umyj dzisiaj,ale nie wieczorem tylko teraz i na jutro bedziesz miala takie okej...nie tluste ale tez nie za swieze bo takie sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grs ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, tak tez zrobiłam, a ja nie mam tłustych,nie wiem iel bym musiala nie myc zeby się prztłuscily:P tylko takie przyklapniete na 3 dzień ;) a baby blue jak masz je d upie to po co piszesz? lol..czysto na głowie i w głowie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby blue ale krowa i prostaczka z ciebie....takich ludzi nalezy gnoić żeby się wychowania nauczyli... Owszem możesz dwa razy umyć wieczorem.Czemu nie?ale i tak fryzjerka myje włosy jeszcze raz więc jaki problem? ja miałam wlosy dwudniowe i tak jakoś spontanicznie poszłam to salonu bo akurat obok przechodziłam.fryzjerka normalnie umyła 3 razy i świetne fryzura wyszła.To czy osobiście myjesz wlosy przed fryzjerem chyba nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×