Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCYYYYYYYYYY

CO TO MOŻE BYC?????? POMOCY!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość POMOCYYYYYYYYYY

Dziś zauwazyłam wokół oczu i na powiekach u mojego pół rocznego synka krwwiaczki tzn takie maluteńkie plamki wielkości okruszków, wyglądające jak krwiaki koloru bordowego, co to może byc??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
a może nie siedź na forum tylko zadzwoń luib idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCYYYYYYYYYY
a może nie oceniaj jak nie wiesz????????? mieszkam za granicą, a tutaj lekarz dzieciecy przyjmuje tylko we wtorki i czwartki. Ktos może miał podobnie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narqa
to takie rzeczy się pisze od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMoze zapytaj w temacie o innym tytule, np.\"Plamki wokol oczu dziecka\" lub cos w tym stylu to wiecej mam wejdzie zeby Ci pomoc, a tak temat CO TO MOŻE BYC?????? POMOCY!!!!!!!!!!!! wiele nie mowi i nie budzi zainteresowania.Nie mam dziecka wiec niestety nie moge Ci pomoc, ale mam nadzieje ze jakos sobie poradzisz.Moze zadzwon do jakiegos lekarza z Polski i po prostu wytlumacz ze jestes za granica i nie wiesz co robic.Popros o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam teraz na jakiejs stronie w necie ze to moze byc u dziecka od przewleklego kaszlu, intensywnego placzu lub zmeczenia.W jakiej sytuacji sie pojawily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCYYYYYYYYYY
nie wiem po prostu je dzis zauważyłam, może dlatego, że odciągałam katar dla małego???? i zaczął strasznie płakac???dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×