Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysłowy romantyk

Czy to dobry pomysł? dzień kobiet, doradźcie dziewczyny, kobiety

Polecane posty

Gość pomysłowy romantyk

Hej !!! Jestem studentem zaocznym i jak wiadomo zbliża się dzień kobiet, który wypada w sobote. W związku z tym mam zamiar dać wszystkim dziewczynom z mojej grupy po jednym kwiatku.... i mam pytanie głównie do dziewczyn: Czy to dobry pomysł? Co one o mnie pomyślą? Jakiego dać kwiatka? róże? Jakie życzenie złożyć, żeby nie było takie oklepane i banalne? a może właśnie takie powinno być, takie zwyczajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz gest :P zakladam ze cokolwiek nie powiesz bedzie dobre Czy to dobry pomysł? ----mysle ze tak, to sympatyczne Co one o mnie pomyślą? ---jesli sie trafi jakas feministka olej..nie moga pomyslec zle Jakiego dać kwiatka? róże? ---roze lepsze,tulipany zwykle szybko więdną bez wody Jakie życzenie złożyć, żeby nie było takie oklepane i banalne? a może właśnie takie powinno być, takie zwyczajne? ---jakiekolwiek to i tak samo w sobie jest mile,jesli jestes odwazny moga byc nawet grupowe zyczenia to na tyle mily gest ze cokolwiek nie zrobisz bedzie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł sympatyczne, ale absolutnie nie róże!!! Teoretycznie to kwiaty miłości, dla mnie sa sztuczne, sztywne i bez uroku :D Zdecydowanie lepiej tulipany, stokrotki, gożdziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sympatyczny pomysł:) Dziewczyny na pewno się ucieszą. Róże to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koledzy na roku tez nam tak kiedyś zrobili (tulipany) i było bardzo miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipany
najlepsze beda tulipany...Lizus jestes straszny...nie lebiej zebyscie sie wszyscy chlopcy z grupy zlozyli i kupili po kwiatku inp.czekoladzie lub czekoladkach...dziewczyny moze sie uciesza, ale co pomysla o Tobie koledzy? Ja bym sie ucieszyla, ale pierwsza mysla by bylo ze jestes kobieciaz i lizus.U mnie na studiach tak zrobil jeden chlopak, tylko ze kazda dostala lizaka kwiatka i chlopaki pozniej sie smiali z tego ze nam tak kupil i dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipany
Sory za pomylke.Poprawka *lepiej, * kobieciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsf
Czy to dobry pomysł? nie wiem Co one o mnie pomyślą? ze jestes frajerem, albo chcesz je przeruchac, albo nie masz nic inego do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek_84- powiedz mi co dla Ciebie nie jest żałosne?? Dziwne są te Twoje poglądy, oj dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne lubia studentow, ktorzy wreczaja kwiaty w dzien kobiet inne leca na uroczego jarka, tak szorstkiego w obyciu ze az pociagajacego, taki samie z ciebie jarek wiesz co lubia kobiety,odpychaj,poniewaraj :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.................
Jarek obchodzi tylko dzień kota... :P I jak wiadomo róży raczej mu nie podaruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręczenie symbolicznego kwiatka koleżankom z grupy, a nie obcym dziewczynom spotkanym na ulicy. To pierwsza różnica. A druga jest taka, że to bardzo miłe ze strony autora, że w tym jednym dniu chce "adorować" swoje koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.................
Jarosławy tak mają ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowy romantyk
wiecie co lipa, w sobote 8 marca nie mam zajęć...lipa mam co 2 tyg :( a myślałem, że będzie fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie wszystkie :P Mój kolega- również Jarosław już ostatnio zapowiedział że da mi kwiatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.................
Szczypińska też ma nadzieję ... :P I liczy, że kiedyś wygra z kotem Alikiem .... Jarosław jednak donosi, że jest na razie bez szans ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarku, 30 września czyżby? Zawsze jakis drobiazg daję moim znajomym mężczyznom tego dnia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jest dzien faceta :D kot ci nic nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.................
Czy wydaje mi się, czy Ty Jarku coraz bardziej feminizujesz się? Pomijam, że "mieszkasz" na forum dla kobiet, ale jeszcze domagasz się prezentów od kobiet... Podobno to kobiety dotąd oczekiwały prezentów, a panowie kochali je obdarowywać ... Ty raczej nie zamierzasz dawać, a oczekujesz .... Ciekawe! P.S. Dobrze, że masz chociaż tego kota ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.................
I marudzisz jak niektóre kobiety .... :P Może kot nie dba o Ciebie? :P Nie pozwól mu się tak traktować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziekuje za rownouprawnienie, feministki i sztuczne podziały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.................
Miły gest - to miły gest ... Feministki nie walczyły z nimi ... tak jak nie walczyły z dobrymi manierami ... I to nie było celem feministek ... Zaraz tam równouprawnienie? Kobieta ma inną naturę, niż facet (pomijam sfeminizowanych Jarosławów :P) Samiec powinien opiekować się mniejszą, kruchszą istotą ... :P Wiesz, jak to funkcjonuje - przecież masz kota? Ty opiekujesz się częściej kotem, czy kot Tobą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.................
Owszem, szczególnie Ci co mają koty ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa jasne
Nie kupuj róż bo to róża to kwiat zbyt szlachetny przeznaczony tylko dla tej wybranki którą kochasz. Nie kupuj też goździków bo to kwiaty które się dawało w czasach PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci nie szkoda kasy to kup
po słoneczniku - ciekawie i oryginalnie, tylko, czy gdzies teraz sa słoneczniki takie ;) tulipan trochę zbyt oklepany, może goździk, bo róża zbyt kojarzy się z miłością :) ja osobiście uwielbiam kalie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci nie szkoda kasy to kup
a może gerbera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×