Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaaającaaa

kolacyjka

Polecane posty

Gość pytaaającaaa

proszę o pomoc... może podrzucicie mi jakieś łatwe w przygotowaniu dania :) nie mam zbyt wiele zdolności kulinarnych, a chciałabym przyrządzić coś fajnego, w ramach podziękowania moim dwóm kolegom :) z góry dziękuję za przepisy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka i bagietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaającaaa
no przepis niezwykle porywający, aczkolwiek jednak myślałam bardziej o czymś na ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko poczytaj
to forum. Skorzystaj z wyszukiwarki. Jest mnóstwo topików o łatwych daniach, o kolacjach, imprezach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaającaaa
po pierwsze, to nie życzę sobie,żeby ktokolwiek wyrażał się w stosunku do mojej osoby w tak ignorujący sposób, po drugie zaś, gdybym miała czas siedzieć i grzebać w necie, t skorzystałabym z miliona innych stron z przepisami kulinarnymi... biorąc zas pod uwagę, że takowego czasu nie mam, miałam nadzieję, że ktoś bęzie w stanie mi tu pomóc, jeśłi jednak nie, to dziękuje ślicznie wszystkim przemądrzałym DOROSŁYM, którzy traktują inne osoby, jak DZIECI :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko poczytaj
takich jak ty jest przynajmniej kilka w tygodniu i wszystkie mają ten sam problem więc wybacz, że nie zaśmiecamy forum setnym wątkiem na ten sam temat. wyszukiwarka nie boli. Wystarczyło podnieść istniejący wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaającaaa
skoro jest już owych wątków aż tyle, z tego co piszesz więc nie rozumiem dlaczego doczepiłaś/eś się akurat do mojego??!! jak już pisałam nie mam czasu na wyszukiwanie i grzebanie oraz czytanie stu TAKICH samych tematów, ale skoro aż tak strasznie zaśmiecam tym to całe forum, to proszę zgłosić pomył usunięcia do administratorów... ZAPRASZAM! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zrob pizze lub jakas zapiekanke albo frytki+salatka i gyros i cacyki lub : Pierś z kurczaka w serowym płaszczyku Składniki na 6 porcji • 3 pojedyńcze piersi z kurczak • 20-25 dkg ostrego żółtego sera • ketchup • bułka tarta • płatki kukurydziane • curry, ostra papryka, sól lub przyprawa do kurczaka • 2 kostki czosnku(knorr) lub 3 łyżeczki czosnku granulowanego • 2-3 jajka • olej do smażenia Etapy przygotowania 1. Piersi umyć, osuszyć i przeciąć wzdłuż w ten sposób powstanie 6 kotletów. Każdy cienko rozbić. Posypać przyprawami dodając połową czosnku. Odstawić na ok. 30 min. 2. Ser zetrzeć na tarce o drobnych oczkach. Bułkę wymieszać z pokruszonymi płatkami (pół na pół). Do bułki dodać połowę czosnku. Mięso smarować ketchupem, następnie panierować w serze - dociskając ser do mięsa. Kolejno moczyć w jajku i panierować w bułce z płatkami. Smażyć na rozgrzanym oleju na złoty kolor. Podawać z frytkami lub ziemniakami i dowolną surówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaającaaa
dziękuję za pomysł Izo! powiem Ci, że te piersi z kurczaka w serku nawet bardzo mi podeszły do gustu :) no i te cacyki, muszę przyznać, że również wyglądają dość ciekawie! :) dzięki wielkie! :) muszę tylko potrenować teraz z doprawianiem tego do smaku, ponieważ jeden ze znajomych ma 3 stopień kucharza i troszkę głupio tak się wysypać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
jak kucharza 3 stopnia potraktujesz kostka knorra, to cie wysmieje do rozpuku :D chyba, ze to kucharz z baru dworcowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaającaaa
no biorąc pod uwagę, że ja za bardzo nie mam czasu, aby szkolić się w pichceniu więc będę musiała sobie jakoś poradzić :P a kucharzem jest naprawdę dobrym akurat tak się składa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez by warto sie wywiedziec, co kolesie lubia, po co ci po np. przepisach na poledwiczki albo krewetki, jak oni powiedza fe niedobre, bo preferuja jedzenie 'tradycyjne' (czyt. stolowkowe), typu placki ziemniaczane i nalesniki, a od wielkiej gali rosol i schaboszczak ;) najprosciej byloby cos usmzyc na zasadzie goly produkt na patelni. jedynie za wczasu podmarynowany w czosnku i ziolach, wtedy ani ci to nie zajmie czasu, ani prawdopodobnie nic nie schrzanisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaającaaa
hehe :) w tym rzecz, że oni jedzą chyba wszystko co im w ręce wpadnie :P w zasadzie jeszcze nie słyszałam, żeby czegoś odmówili ;) i jak na złość wyglądają jak patyczaki, echhhh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×