Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 43-latka-warm.maz.

Poznam koleżankę, z chęcią sie zaprzyjażnię...

Polecane posty

Gość BARDOTKA 41
Cześć dziewczyny jestem z Lublina w trakcie rozwodu z orzekaniem o winie męża.Zdradził mnie.Miałam zamiar dać mu szybki rozwód, ale postanowiłam zawalczyć o swoje dobre imię. Z wielką przyjemnością zakolegowałabym się z wami i pogadała a może nawet i doradziła. Mam dwoje dzieci i wychowujeje sama.Walcze dzielnie z każdym dniem, potykam się i czasami się poobijam ale wstaje . Zapraszam do pogaduch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi 83
witam.Mam na imię Iwona.Mam 28 lat jestem szczęśliwą mężatką ale poszukuje koleżanki z którą mogłabym pogadac o wszystkim i o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi 83
moje gg 10979874

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kobieta 50 letnia ( rozwiedziona) pozna koleżankę z Łodzi do wspólnego spędzania czasu. kontakt lazur28@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kobieta 50 letnia ( rozwiedziona) pozna koleżankę z Łodzi do wspólnego spędzania czasu. kontakt lazur28@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de profundis
Hej, zagląda tu ktoś jeszcze? Szukam koleżanki po 40 stce na wspolne wakacje, w kraju lub za granicą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka40
Witajcie. Jestem kobietą 40 letnia. chetnie poznam dziewczyny w moim wieku w celu wypicia kawki, pogaduchy z opolskiego. Jak macie czas to piszcie gg46469491

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chętnie poznam koleżankę, myślę że wymiana doświadczeń życiowych pomaga w relacjach pomiędzy ludzi i akceptować sytuację, które los nam przygotowuje. Mam 44 lata, jakoś niby układa się w moim życiu, 3 lata temu chciałam rozwodu, lecz mąż nie wytrzymał i zrobił to co zrobił w dniu moich imienin. Jestem z Leszna. gg 1567195 S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznam chłopaka 515185065 w wieku 20-24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwerka2323
Witam również poznam koleżankę :) kogoś wartościowego, szalonego miłego i szczerego oraz nie zaklamanego :) mam 23 lata na imię mam Weronika proszę pisać na maila ciachociachowate@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×