Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 43-latka-warm.maz.

Poznam koleżankę, z chęcią sie zaprzyjażnię...

Polecane posty

Gość 43-latka-warm.maz.

Mam 43 lata, jestem po rozwodzie, chciałabym poznac jakąs miła osobkę w celach kolezeńskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla W
Chętnie nawiążę kontakt koleżeński z osobami szukajacymi towarzystwa innych ludmi. Mam 49 lat, mieszkam w Warszawie. Stanęłam na nogi poprzejściach. W gronie starych znajomych, jako osoba samotna, przestałam pasować do obrazka. Pozdrawiam Maryla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem z Warszawy 44 lata. Po różnych przejściach - 2 mężów, w tym raz owdowiałam. Chce zacząć nowe życie i poznać nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka inez1tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka
Moj mail oczywiscie: inez1@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36-latka-warm.maz.
43 latko z warm maz ja jestem z olsztyna, mam 36 lata, napisz skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszty-nianka
Witam. Przez kilka dni nikt tu nie zagladał... :). Ja jestem olsztynianką, wiek 31 :) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melca
Witam. Mialam 41 lat ,jak zostalam wdowa....teraz ukladam na nowo swoje zycie.Chetnie popisze z Wami.Pozdrawiam ze Slaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsaaaaa
dziewczyny z warmii - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisianka
A tylko z Warmii moga byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie45
Czy ktoś jeszcze tu zagląda??? Z przyjemnością poznam osoby w podobnych sytuacjach - mam 45 lat jestem 2 lata po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mama
Autorka załozyła topik i przepadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula67
40 lat .śląsk, 2 rozwody.chetnie pogadam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie45
Cieszę się - i też z chęcią porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem 43 za miesiac :-(( związek właśnie mi się rozpada na kawałki, nic z tego nie będzie. Trudno sobie z tym poradzić, mam doły. Na razie ukrywam przed światem ten stan i robię dobrą minę, ale zaraz będzie pozew, roprawa i inne \"przyjemności\". Chcę mieć nowych znajomych, nowe koleżanki. Moje środowisko to ludzie którym się dobrze widzie..... Ale świat to nie tylko sukcesy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie45
Ja mam to już za sobą - łatwo nie było - bo mam taką a nie inną sytuację życiową - ale przeżyłam a teraz może być tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie dzieci? Ciężko było? Chcę wiedzieć co mnie czeka. Czy mogę zgodzić się, że wszystko podpiszę, ale żeby nie iść do sądu? Może być też L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laguna55
witam dziewczyny!ja jestem od 2 lat wdową a przedtem sie rozwiodłam i wiecie co stwierdziłam,że widocznie PAN BÓG MA WOBEC MNIE I MOICH DZIECI INNE PLANY!!!!!!!!!!!!!!!! ps.bardzo tesknie i czuje sie bar..............dzo samotna więc przyłączam sie do was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branka
cześć, jestem z Zagłębia, 49 lat, też po rozwodzie razem z mężem straciłam wszystkich znajomych, nagle okazało się, że to byli nasi znajomi i kiedy nie ma nas to oni też przestali się kontaktować, jakoś wszystko się pourywało. Może znajdzie się ktoś z mojej okolicy, kto chce pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
witam ja tez b.chetnie zaprzyjaznie sie z kims ,kto jest dobry,ciepły,lojalny i kochany,z koms kto nie mysli stereotypami i nie ma nóg z ołowiu.mam 43 lata,woj opolskie,interesuje sie muzyka,filmem,opera.duzo czytam,szydełkuje,haftuje i wyszywam.ponad wszystko kocham ludzi.jestem puuuuszysta.zaprasaam do swojego swiata.ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pationka
witam :) Rozwiodlam się 5 lat temu, Nie żałuję. Poznałam swietnego faceta, ale teraz cos się psuje, a może to ja prowokuje żeby cos się dzialo. Sama nie wiem. Mam nadzieję ze się wyprostuje, na razie jest mi smutno i szukam wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam 40 lat jestem ze Śląska, przede mną rozwód, szukam koleżanek, przyjaciół, z którymi mogłabym porozmawiać nie tylko o trudnym okresie jakim jest rozwód. Trochę się boję czy sobie poradzę. ale powtarzam sobie że w końcu będę wolnym człowiekiem a nie niewolnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branka
czesc Dobra! jesli chcesz pogadać, odezwij się, mój nr gg 8675718, czasami takie "pogaduchy" pomagają, choć nie rozwiązują problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula_baby
{czesc} witam kochane dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammotny
chetnie zaprzyjaznie sie z samotna kobieta z ok olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
też jakaś taka zagubiona w życiu...34 lata...Elbląg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie45
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×