Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka zakupów

ZAKUPY W LONDYNIE

Polecane posty

Gość fanka zakupów

hej, czy któraś z Was wie, kiedy zaczynają sie w Londynie letnie wyprzedaże? Z góry dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka zakupów
ponawiam pytanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie wyprzedaze
o tej porze mozesz chyba liczyc na ostatki z zimowych wyprzedazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka zakupów
niee, już dawno po zimowch wyprzedażach... (ostatnie kończą się na początku lutego) Chcę teraz kupić bilet na lato ale nie wiem, jaki okres obstawiać.. ;) POMOCY, PLIZZZZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka zakupów
Rosalindo, nie wszystko wala sie po ziemi ;) i nie tylko murzynki przewracają w ciuchach... :p Nawet sobie nie wyobrażasz, jaka to satysfakcja znaleźć coś, co ci sie cholernie podoba, a na dodatek jest 5 razy tańsze niz w Polsce i najczęsciej lepszej jakosci ;) Z moich obserwacji wynika, że nie tylko mnie to cieszy, bo widzę te tłumy turystów i lokalnych (nie tylko murzynek ;) ), którzy w styczniu buszują po londyńskich sklepach i hurtowo kupują odzież "walającą się po ziemi"... ;) Mnie to sprawia dziką satysfakcję i już planuję kolejny wypad na shopping in London. :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat byłam w styczniu. Mnie się to nie podobało. Brzydziłam się podejść do tych usmolonych szmat na ziemii i rozwalonych pod wieszakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaha
ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnicha111
W Irlandii konkretnie w Dublinie wyprzedaze letnie sa w sierpniu :P Znam kilka sklepow gdzie dostaniesz fajne ciuchy za 1 euro :P MIN atmosphere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×