Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość broncilka

Widzieliście nową kolekcje virginity Housea?

Polecane posty

Gość broncilka

jak wam sie podoba nowa kolekcja? myślicie, że będzie pasować dla 26-latki, która juz nie jest virginity? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasjdnisdmskfmsk
chyba "która już nie jest virgin" jeżeli koniecznie chcesz się popisać znajomoscią angielskiego.. :/ virginity to rzeczownik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virgin to tez
rzeczownik, mądralińska panno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
virgin to tez rzeczownik, ale mimo wszystko mozna byc tylko virgin, a virginity sie nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasjdnisdmskfmsk
przepraszam, faktycznie, strasznie mnie denerwują takie rzeczy, aż sama chlapnęłam jak widać ;) ale mam nadzieję, że wiadomo, co miałam na myśli ;) co do kolekcji mnie odrzuca samo hasło "virginity", niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakota ma kota
Mi sie podoba. Bardzo młodzieżowa seria. Ogólnie na początku nie sądziłam,że to linia odzieżowa tylko kampania na rzecz dziewictwa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiljen
Super te ciuszki, bardzo mlodziezowe jak na mój gust Co prawda nie jestem dziewica , ale upatrzona bluze sobie kupie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce vita
Ciuchy sa super. Ja uwielbiam styl housa i mam całe sterty ubran, a ta nowa kolekcja jest miooooodzio:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksyjan
Jak tak polecacie, t chyba sie przejdę dziś do sklepu żeby zobaczyc te cuda.Strasznie jestem ciekawa jak wyglada ta linia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalona22
w stylu House'a najbardziej mi się podoba to, że mają kolorowe ciuszki. no i teraz lansują styl retro. na plakatach Virginity tez retro fryzurki i w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ul-in-ka
rewelacja ta kolekcja House'a!! a ja chyba zwariowałam na punkcie błękitnego koloru.słyszałam, że mają jakąś fajną metaliczną torbę w ofercie, więc chyba się dziś do nich wybiore, nic że muszę pół miasta przejechać, ale jak to taki hicior, to chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta torebka jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia Krzysia
Ja akurat niebieskiego nie lubie, ale za to wpadly mi w oko spodnie- House mial zawsze jeans dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazopropen
A co za róznica czy dla 26 latki czy 18 latki czy 30tki. To zalezy od stylu w jakim sie ubierasz- jeśli jest szalony, kolorowy i młodziezowy to kolekcja virginity jest dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet by mi tego nie
nie wiem czym sie zachwycacie, ubrania jak kazde inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szympik
a czym ty się dziewczyno przejmujesz!? jak ci się podoba kolekcja Housa, która rzeczywiście jest niczego sobie, to zaszalej i kup sobie z niej to, co ci sie podoba i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakimka 999
Moim zdaniem bardzo ciekawa kolekcja, w stylu housa, ale jednak jest w niej cos nowego. Mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskopka
mi też się ta nowa kolekcja Virginity bardzo podoba, a jak ciekawie zareklamowana - banery w kółko latają po kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paquito55
mnie najbardziej na plus zaskoczyły te uchwyty w autobusach : \"jesteś Virgin - ręka w górę\" - śmieszne, jak ludzie się tego trzymają.fajny i nietypowy pomysł na reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjutii
Kolekcja, jest super. Moja mam kupila sobie tam bluzke, a ma 45 lat i fajnie w niej wyglada, więc to nie istotne ile masz lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×