Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatabydg

Co myślicie o ciuchach w orsey

Polecane posty

Gość beatabydg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-n-i-a-1-9-8-0
ciuchy w orsay są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-n-i-a-1-9-8-0
trzeba sie naszukać,ale nie zawsze to co jest fajne w sklepie tak samo fajnie wyglada w domu.Zdarzało mi się wiele razy oddawać ciuchy do sklepu ,bo okazały się nietrafione,a w sklepie wyglądały szałowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgh
no co Wy?????ja tam juz od paru lat nie widze nic ciekawego! same bazarowe szmatki,materialy do d...y,szycie...wszystko:( a szkoda,bo kiedys raczej tylko tam sie ubieralam.. na pewno kiedys byli bardziej oryginalni a teraz polski butik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-n-i-a-1-9-8-0
a ktore sklepy lubicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare lat temu można było znaleźć coś fajnego np bluzki czy sukienki. Teraz nic tam dla siebie nie widze :( Może jeszcze bluzka jakaś się trafi od okazji.. ale nic poza tym :( Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchy orsay
Orsay produkuje same szmaty materialy sa tragiczne a gadzety typu paski smierdza bazarem i 2handem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają takie fajne skórzane
spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to jedne
z najgorszych szmat, w sam raz dla niemieckich nastolatek. Materiały tragiczne, TRAGICZNE, wszystko 100% akryl, kiepsko skrojone i po prostu tandetne. Może można tam znaleźć fajną skórzaną kurtkę czy rękawiczki, czy czapkę, ale nic innego bym tam nawet nie przymierzyła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio kupiłam
tam dzinsy i sie strasznie rozwlekły po paru praniach i wyglądam w nich teraz jak lump:( nie wiem co z nimi zrobic....i 130 zł poszło w błoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to jedne
nie kupuj tam więcej. Bardzo dobre dżinsy, dużo lepsze niż Levis na przykład są w Vero Modzie, z serii ONLY jeans. Serio. Ja mam dwie pary Levisów, kupiłam sobie na urodziny, te spodnie kosztują już ponad 300zł:O Założyłam je 3 razy i rozciągnęły się tak, że.... mogę je zdjąć z tyłka bez ich rozpinania:O Po prostu tragedia! A ONLY kosztują zazwyczaj ok. 200-250zł i są dużo lepszej jakości, bo się nie rozciągają, a na pewno nie do tego stopnia, tylko minimalnie. Oczywiście trzeba wybrać jakiś ładny model, bo niektóre są zbyt "odjechane" i wyglądają jak szmaty. Ale jakość moim zdaniem porównywalna w niektórych modelach do Diesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio kupiłam
kiedys kupiłam zwykłe w sklepie za 70 zł i nosze do tej pory i sa super wiec ja juz nie stawiam na cene bo mozna sie przejechac niezle.... ale na te z orsey to jestem wsciekła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki bylo Pimkie, ubrania byly ok. odkad zrobili z tego Orsay, ceny sa masakryczne, wszystkie ciuchy wygladaja tak samo, a ceny z wyprzedazy sa 10zl mniejsze:o lipszton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio kupiłam
eeee czasami spodnie są jakies 30-40 zł tansze...te z przeceny ale straszne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to fajne ciuchy. Modne fasony, w dobrych cenach. Jakosć , zwłaszcza swetrów pozostawia trochę do życzenia ale to nic- w sam raz na 1 sezon, moda się zmienia ,potem mozna bez bólu wyrzucic. A spodnie i spódnice w rozmiarze 34 sa jak dla mnie szyte, jakby ktos miarę zdjął. Lubie ich kurtki skórzane- mam 2 i płasz. Mam stamtąd duzo szmatek, po prostu to mój sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka bydg
Kapryśna- a znasz może kogoś kto tam pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,ze nie znam ludzi z orsaya osobiście. A to,ze ich rozmiary pasuja na mnie wręcz idealnie swiadczy o tym,ze mam idealna sylwetkę, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikigti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikigti
ja tam pracuje hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×