Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olllelelelelelllllllllllllllll

rozmowy o ciąży

Polecane posty

Gość olllelelelelelllllllllllllllll

zastanawiam sie jak zaczełyscie rozmowe o ciazy z mezem chlopakiem tan moze jasniej zawsze byłam anty dzeicowa i MM tez ale chyab mi sie zmienia:) chciała bym pogadac otym, ze moze jednak wprzyszłosci zdecydujemy sie na dzieci (zakładalismy ze kategorycznie nie) niewiem jak zacząć, jest mi głupio iwogóle niewiem jak podejsc do sprawy jak było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć - u nas było zupełnie inaczej, bo od początku zakładaliśmy, ze chcemy mieć dziecko... ale myślę, że może zrób dobry obiad lub kolację... chodzi o to żeby był miły nastrój i spokój, żebyście mogli porozmawiać... wiesz nie wiem jakie relacje są między wami? może zacznij zwyczajnie - zapytaj swojego m, czy nie myślał o tym, żebyście mieli dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Jesteście małżeństwem??? Jeżeli nie to może byc dośc trudne :O No ale pogadaj z nim o Waszej przyszłości, powiedź o swoich marzeniach, oczekiwaniach i zobaczysz czy jego marzenia i plany na przyszłośc pokrywają się z Twoimi. Z drugiej strony skoro ustaliliście, że \"dziecku\" mówicie stanowcze \"NIE\" to może byc trochę zaskoczony, że tak nagle zmieniłaś zdanie :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto rozmawialismy otym ze neichcemy wiec takie pytanie raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
chyba się zaczęło od żartobliwej rozmowy na temat imion dla ewentualnego potomstwa...potem tak jakoś poszło ;) tyle że obydwoje z mężem zawsze wiedzieliśmy, że zdecydujemy się kiedyś na dziecko... ...po rozmowach o imionach było kupowanie gazetek o dzieciach, oglądanie programów w tv...no i tak pomału dochodziliśmy do przekonania, że to już czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my podobnie jak napisała Janina od samego początku planowaliśmy dziecko :) zaraz po ślubie. Temat dzieci był dla Nas dośc lightowy oboje podchodzilismy do tego z wielką aprobatą bo tak ja jak i mój mąż bardzo chcielismy miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ludzie zmieniają się, dojrzewają do pewnych decyzji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ucieło mi wypowiedz chcisłam napisac ze w moim przypadku jest podobnie tez zawsze rozmawialismy ze nie niechcemy, ze dlamnie byłoby najwiesze nieszczesxcie na świecie i niewiem jakbym miałą tak teraz zagadac o tym takze doskonale cie rozumiem i takie pytanie wprost zdecydowanie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy małzeństwem z krokim 2,5 letnim stazem, mamy po 28,29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ucina mi a wy w jakim wieku jestesci?? moze jeszce zawczesnie??? my nieczujemy sie gotowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
ja bym normalnie spytała...może Twój mąż też tak naprawdę dojrzał do posiadania dziecka, ale głupio mu się przyznać po tym, co mówił wcześniej? Spróbuj. Przecież się kochacie, nic złego się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
No jeśli nie czujecie się gotowi, to nie wiem jak miałaby wyglądać taka rozmowa? Rozumiem, że miałaby dotyczyć dalekiej przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllelelelelelllllllllllllllll
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllelelelelelllllllllllllllll
axxk my jestesmy troche młodsi i rok po ślubie ale ja jestem gotowa a jak MM to niewiem to taki duży dzieciajk jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×