Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piksi - diksi

Ciezarne, mamusie prosze o porade !!!!dotyczy ciązy !!!!!!!

Polecane posty

Gość piksi - diksi
nie wiem czy robic bete w poniedzialek ??? mimo tego ze robiam test i wyszedl negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
dziewczyny ile powinno prawidlowo mierzyc sie temperature w pochwie bo ja codziennie tyle samo czyli 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
widze ze nikt nie odpowie mi :( szkoda bardzo sie denerwuje nie wiem co jest grane :( mam skurcze macicy dokladnie to czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
witajcie dziewczyny dzis mam tempke 37,1 @ brak, piersi bola jak dotkne, skurcze brzucha CO CHWILA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
szkoda ze gadam sama ze soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi, u mnie dzis 32 dc, a @ brak. (cykle mam 26-10 dni). Od przedwczoraj mam plamienia, ale tak male, ze nawet nie widac ich na majtkach, tylko na papierze toaletowym (sorki za tak obrazowy opis ;) ) W sobote robilam test, wyszedl negatywny...Piersi bola troche, brzuch jak na @ , ale ogolnie czuje sie dobrze, normalnie... i nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
bilardzistka :) ja mam podobnie tylko nie mam plamien dzis chyba 36 dc @ brak ale cyke mialam rozchwiane ostatnio :( choc mialam w tym cyklu wyrazna owuacje w 19 dc wiec @ powinna sie pojawic 14-16 dni pozniej a jej nie ma test robilam wyszedl negatywny , tempka nadal wysoko tez nie wiem co robic nie chce mi sietestu robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksi - diksi
czy mozliwe jest ze test zrobilam za wczesnie ?? jak sobie wyliczam z kalendarza porodu to gdybym byla w ciazy to dziecko mialoby dopiero 2 tyg wiec pewnie test by jeszcze nie wykazal ???? na bete nie mam mozliwosci jak isc wiec moze jutro z rana zorbie test :) a co z tą tempka czy ona moze sie az tak dlugo utrzymywac wysoka ??????? to 35 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×