Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataszka m.

wielki apetyt na na poczatku ciazy??????????????????

Polecane posty

Gość nataszka m.

nie jestem pewna czy zaszlam w ciaze ale poza objawami typowymi dochodzi jeszcze wilczy wprost apetyt!! jem doslownie to co mi sie nawinie pod reke przed chwila zjadlam czekolade a teraz mam ochote na kielbase.czy ktoras z was dziewczyny tez tak miala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tak, że na śniadanie przynosiłam sobie do pracy pół arbuza, pomarańcze + drożdżówka + jagodzianka + pączkek + pół litra mleka, pół chleba + 20 dag sera + warstwa ketchupu + warstwa majonezu, słoiczek śledzi + pół słoiczka nutelli itp. W każdym razie codziennie musiałam zjeść coś innego. Jak już raz zjadłam jeden zestaw, natychmiast mi się nudził. Co typowe, na samym początku i pamiętam to jak dziś - nie ważne o której wstawałam i jak aktywny był mój dzień - o 19:00 chcąc nie chcąc oczy zamykały się same, kamienny sen + chrapanie. Budziłam się jak w zegarku o 0:00 i wtedy chciałam spędzać fajny wieczór, ale ukochany właśnie usypiał i za cholerę nie mogłam go przekonać, by brał udział w nocnych rozmowach i imprezach - czasem udawał, że słuchał, a spał :-) Ale to już off-topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×