Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emmma

czy nie za wcześnie?

Polecane posty

Gość emmma

mam mały problem mam 24 lata i jestem z moim chłopakiem 5 lat bardzo chcę mieć dziecko. mam znajomych którzy mają 6cio letnią córkę( wpadkę zaliczyli mając po21,20 lat) patrząc na nich sama myśl o dzieciach mnie przeraża a mojego partnera jeszcze bardziej. to co oni przeżywają to istny horror ciągłe kłótnie wrzaski wyzwiska itd. wiem że nie powinnam się nimi sugerować ale tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o was to wy to czy\ujecie czy jestescie gotowi na dziecko ty masz 24 lata a partner??? ja urodziałm majac 24 latka synek ma 6 miesiecy i bylismy gotowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmma
partner ma 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmma
chodzi mi czy nie za wcześnie na dziecko czy 24 lat i partner 27 czy to wystarczy aby sprostać tak dużej odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z poprzedniczkom
wiesz, ja mam 24, maz 27 i mamy juz 2 dzieci i nikogo o zdanie w tej kestii nie pytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmma
ja wiem że to głupie pytanie ale naprawdę patrząc na moich znajomych to strasznie się boję. ja nie mam żadnego doświatczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmma - odpowiedzialnosc i dojrzalosc absolutnie nie zalezy od wieku.Mozna miec 40 lat i nasrane w glowie a mozna miec 20 lat i byc\"doroslym\".Moj brat mial 21 lat bratowa niespelna 18 lat jak\"wpadli\".Dzis maja 13 l staz malzenski i powiem ci ze nie widzialam w zyciu tak kochajacego sie malzenstwa.Mam tez znajomych ktorzy maja po 40pare lat a zachowuja sie wobec siebie jak gowniarze.Dziecko nie przeszkadza w tym by byc szczesliwym nie mozna tylko dopuscic do rutyny a reszta sie sama ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia...
EMMO...!!!!! pytasz czy nie za wczesnie....ja jeszcze nie mam 18 lat (dopiero w lipcu mam urodziny) a jestem w 5 tygodniu ciazy.... i fakt jestem przerazona ale wiem ze gdybym teraz nie zaszla w ciaze to pewnie nigdy nie doznalabym co to jest maciezynstwo...:(:( wiec to zalezy od psychiki....mnie do wczesnego starania sie o dziecko zmusilo zdrowie...ale jestem szczesliwa ze bede miala dziecko:):):) wiec poprostu zastanow sie nad tym czy jestes gotowa na bycie matka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×