Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garden party

Zwolenniczki malych przyjec - zapraszamy!

Polecane posty

Gość garden party

hej my robimy przyjecie weselne w czerwcu 2009 - na jakies 50 osob i chcemy je zrobic na zewnatrz w miare mozliwosci i pogody - jakies kreatywne pomysly? wszystko inne na temat mniejszych przyjec mile widzine - musze myslec o alternatywie sali, w razie brzydkiej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kuzyn robił wesele
w domu....ale mógł sobie na to pozwolic bo ma dom na wsi....pieknie to wysszło, przed domem wujek wybudował parkiet do tanczenia, i piekny duzy daszek pod którym stało cześć stołów..dalej ustawił duży okrągły namiot pod którym ustawił reszte. slub był w sierpniu, bylo jeszcze w miare ciepło, ogolnie dla mnie o wiele wiele lepiej niz w jakiejs sali. kto chciał siedział na dworku, kto był zmeczony szedł sobie do domu odpocząc lub dalej do ogrodu. byl grill czego np w sali sobie nie wyobrazam :) po tym slubie jestem jak najbardziej za weselem w ogrodzie, pod gołym niebiem jesli oczywiscie sa ku temu warunki. to lepsze niz kiszenie sie w sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże! Jak ja zawsze marzyłam o takiej imprezie - tak w ogrodzie, na świeżym powietrzu! Marzenie! Niestety! Nie dysponuję rodziną z takim domem i takim ogrodem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×