Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo chyba jestem

czy mozna ...przedawkowac komputer bedąć w ciązy ?

Polecane posty

Gość bo chyba jestem

czy to ma zły wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak
nawet jak się pracuje to nie dłużej niż 4 godz. na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo chyba jestem
no to pieknie!!!!ja chyba po 10 godz siedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W cale nie
Jestem w ciazy, prace mam taka ze jestem po 9 godz przed komputerem. Mieszkam za granica i lekarz sie ze mnie wysmial kiedy mu zadalam to pytanie! Tylko na polskich forum o tym czytalam, nie wiem z kad sie to wzielo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAD TO SIE WZELO
piszcie poprawnie po polsku .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W cale nie
Ojej no i rzeczywiscie przez ten blad nic z mojego postu nie zrozumialas.. Musi ci sie strasznie nudzic jesli tracisz czas na poprawianie ortograficznych bledow na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz lekarza
1. Wg obowiązujących aktów prawnych dopuszczalny czas pracy w trakcie ciąży przy komputerze to 5 godzin. Ale to tylko teoria. Mogę policzyć na palcach moje pacjentki, których pracodawca to respektował. 2. Biorąc pod uwagę błyskawiczną ewolucję w dziedzinie informatyki i stopniową redukcję promieniowania monitorów wspomniane wyżej 5 godzin wydaje sie być mocno nieaktualne. 3. Najgorsza w pracy przy komputerze ( szczególnie w II połowie ciąży ) jest wymuszona, siedząca pozycja przez długi czas. 4. Mamy XXI wiek i musimy się pogodzić z plusami i minusami tego faktu. Zwracamy uwagę na komputery, drukarki i inne skanery przy naszym biurku, będąc np. nieświadomym obecności na dachu naszego biura stacji przekaźnikowej operatora komórkowego. 5. Wszyscy to wiemy - siedzenie w biurze przy komputerze 8 godzin nie jest zdrowe. Zdrowy jest spacer w czystych Bieszczadach. I co z tego wynika - nic, bo i tak nikt (prawie nikt) nie ma wyboru. 6. Prosze zachodzić w ciążę bez paniki, prowadzić ( po pracy oczywiście ) zdrowy tryb życia i tyle. Dopiero będąc w ciąży może Pani wymóc lekką modyfikację stanowiska pracy i przerwy "regeneracyjne". Sławek Warzęchowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×