Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta co ma taka prace

ciaza a stojaca praca, prosze o rade

Polecane posty

Gość ta co ma taka prace

jestem w 14tyg. stoje po 8 godz dziennie, do tego ciagle sie schylam bo podnosze towar z pudel na podlodze. tak wiec 8 godz stania i schylania sie, w efekcie niesamowity bol plecow. slyszalam ze dlugie stanie moze byc niebezpieczne dla ciezarnej. czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja bym na Twoim miejscu poszla bym juz na zowlnienie, mimo iz ciaza rozwija sie prawidlowo, ja pierwsza ciaze poronilam tez mialam prace stojaca i caly czas bylam zabiegana:( lepiej chuchac na zimne, a plecy to dopiero zaczna cie bolec, ja obecnie jestem w 24 tyg i wszytsko jest w porzadku:) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam prace stojącą i na 3 zmiany dlatego ja już uda mi się zajść w ciążę to nie planuję pracować dłużej niż 2-3 miesiące i ide na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez mam prace stohaca w aptece do dego kontakt z bakteriami pracowałałm do 17 tg ciaży głupia byłam bo poziej kregosłup mnie bolał jak cholera idz na zwolnienie bo czegos soie nabawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez mam prace stohaca w aptece do dego kontakt z bakteriami pracowałałm do 17 tg ciaży głupia byłam bo poziej kregosłup mnie bolał jak cholera idz na zwolnienie bo czegos soie nabawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam prace siedzacą (robie paznokcie, wiec do tego ciagle sie pochylam nad stolem) i nie jest lepiej. jestem w 21 tyg i nie wiem czy dlugo jeszcze dam rade. brzuch boli przeokrutnie po calym dniu (nawiasem mowiac skroconym, bo ostatnio staram sie nie pracowac dluzej niz 6,7 godz). kregoslup nie ale brzuch tragedia. a wiec tak źle i tak niedobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędzaj się. Idż na zwolnienie, masz do tego prawo. Odpoczywaj, wysypiaj się i oszczędzaj siły na przyszłość. Przy dziecku na pewno będą Ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×