Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniczka76

czy w czasie miesiączki mozna zajsc???

Polecane posty

Gość moniczka76

czytalam gdzies,ze to niemozliwe,ale boje sie,że moglabym...mam kres regularnie co 28-30 dni,w 2 dniu okresu wspolzylam i bez zabezpieczenia,czy jest szansa,ze moge byc w ciazy???oczywiscie nie chce,stad moje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm ja mysle, ze nie, musialabys miec krotsze cykle, ale oczywiscie regoly nie ma. Trzeba sie obserwowac i wiedziec kiedy jest owulacja, nie ma co gdybac. Owulacja jest na ok 14-16 dni przed @, oczywiscie jesli masz regolarne miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka76
no regularne sa,jasne,że zawsze obserwuje siebie,ale szukam potwierdzenia wsrod Was,ze jednak lipa i nie mam co sie martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można teoretycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciemnogrodu..............hmm zawsze mozna, ale z wlasnych doswiadczen wiem, ze nie jest tak latwo, i ciemna nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to uwazam, ze takie gdybanie nie ma sensu!!!! Majac nawet krotkie cykle, ale bezowulacyjne, nic sie nie zdziala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran-ka
A ja chyba zaskoczyłam właśnie podczas miesiączki .I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka76
wezcie mnie nie zalamujcie dziewczyny....to co mam biec po test,chociaz nie wiem czy bedzie juz widoczne po 2 dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdze, ze nie mozna, ale sama staram sie o dziecko, i wiem, ze nie jest latwo, a Ty sama napisalas, ze "chyba zaskoczylas" a wiec jak dla mnie to nie jest wyznacznik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dwoch dniach to na pewno nie! Poczekaj do daty @ i wtedy dopiero testuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka76
aha moze dodam,ze nie jestem juz taka mlodziutka,a 30 latek,wiec moze i w tym wieku nie jest juz tak latwo zajsc jak w wieku 24 i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooojko
Dla kogo trudno dla tego trudno.Właśnie oswajam się z ciążą poczętą w trzecim dniu miesiączki.Nijak nie chce inaczej wyjść.Miesiączki byly regularne.Nie wiem jak to jest ale natura jest przebiegła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka76
nie moge czekac,bo nie moge byc w ciazy z ta osoba z ktora wspolzylam...dlatego ludze sie,ze w czasie okresu nie uda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×