Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARMITE

MARMITE --love or hate?

Polecane posty

Gość MARMITE

Czy znacie Marmite, czy lubicie ... Ja kupilam sloiczek i powiem wam ze w pierwszej chwili bylo dla mnie obrzydliwe, ale powoli..... jest calkiem ,calkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam juz sam opis odrzuca.. Nie próbowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaaammm
no to warto sprobowac . i ocenic. Dla mnie niezbyt dobre. niektorzy sie tym delektuja...coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opos
a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu w Holandii wiele dzieci to uwielbia na chleb. Ja sprobowalam tylko raz i uwazam, ze to jest obrzydliwe bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łososiu ( ;) ) - z jakimi dropami? Tymi co wyginęły w Polsce? W tym chyba dolnym linku który podałam jest takie zdanie, że ludzie dzielą się na trzy grupy: tych co Marmite kochają, tych co nienawidzą i tych co jeszcze nie próbowali :D A ja się tak zastanawiam - skoro to smakuje jak maggi to może by zamiast Vegety używać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cos jak sos sojowy
tylko bardzo geste-slone ale zmieszane z maslem jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .*.*.*
Marmite Ludzie dzielą się na tych, którzy Marmite uwielbiają, na tych, którzy go nie cierpią i na tych, którzy go jeszcze nie próbowali. Jest to słona i gęsta ciemnobrązowa maź, przypominająca w smaku kostkę rosołową, zrobiona z drożdży i bogata w witaminy B, dzięki czemu jest ceniona przez wegetarian. Stosowana do smarowania tostów i jako dodatek smakowy do sosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubiee dropy
to taki asfalt??? marmite tez jest do przyjecia w malych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuuuuj....!!!! Ale dzięki, juz wiem, jak się nazywa to czarne obrzydlistwo... :O Nie cierpiałam tego jak byłam mała, a parę razy się nacięłam wśród różnych innych słodyczy. Ale ciekawa sprawa, nie spotkałam tego ostatnio w sprzedaży - chyba zniknęło. Chociaz fakt też że nie szukałam :P Znalazłam tylko że robi sie to z korzenia rośliny która rośnie również w Polsce i nazywa się Traganek szerokolistny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w anglii w sklepach jest
ta roslina to sie likfor nazywa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to robi sie z lukrecji a co do dropow, to Holendrzy sa od nich tak uzaleznieni, ze zawsze zabieraja cala mase jak jada na wakacje :D, ok, przyznam, ze niektore rodzaje sa calkiem zjadliwe, ale pare razy trafilam na taki hardcore, ze hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się wydaje
czy te dropy to nie jest podobne jak fińskie salmiakki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×