Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcdef...

Ile pieluszek tetrowych a ile flanelowych???

Polecane posty

Gość abcdef...

jak w temacie. Ile należy kupic??? i do czego sie przydają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa, szczególnie, ze mam ambitny zamiar na początku używać tetrowych. :) A oprócz ich zastosowania jako pieluszki, można ich używać do wszytkiego :). Podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef...
ja mam w takiej rozpisce ze min. 20 powinno sie kupic tetrowych, ale chciałabym wiedziec jak jest w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam napisane w mądrej książce tak. Jeśli chce się używać tylko w celach przewijania i prać codziennie to wystarczy dwa tuziny, a jeśli do różnych innych rzeczy plus przewijania to około 6 tuzinów. I tak się zastanawiam czy to ok. pisze oczywiście o tetrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef...
6 tuzinów to sporo :) ja mam zamiar używac pampersów , a tetrowe słyszałam ze są przydante wiec mam zamiar kupić tylko nie chce przesadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ma się zamiar używać pampersów a tetry tak-o, to 10-20 starczy. Flanelowych mam 5 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz używać pampersów to spokojnie starczy Ci 10-15(ja mialam tylko tetrowe).Prac i tak bedziesz czesto wiec nie powinnas miec problemów. A pieluszki rzeczywiscie przydaja sie do wszystkiego: wycierania, podkladanie, przytulania itd... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20 tetrówek i w sumie to zawsze mam na stercie z 8-10 zapasu, nawet tuż przed praniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 5 flanelowych, które służą do przykrycia dziecka i 30 tetrówek używanych do karmienia, na przewijak, 2 w torbie na spacerki. Piorę raz na tydzień i zostaje mi ok 4-5 czystych tetrówek. Leżą porozrzucane w całym mieszkaniu, żeby zawsze były pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam 7 tetry i 3 flanelki. tetra do karmienia, flanelka na przewijak jak gdzieś jesteśmy (sklep, odwiedziny u rodziny) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×