Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcdef...

Laktator

Polecane posty

Gość abcdef...

Jaki laktaor poleciacie?Żeby był dobry ale nie drogi?? Czy nalezy go kupić zanim dziecko sie urodzi czy mozna pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Avent. Na początku taką gruchą za 8zł uciągałam 10 ml, kupiłam Avent i wyciągałam tyle samo, z tym że 1/3 tego mleka zostawała na ściankach laktatora :) Teraz się już trochę z nim obyłam i nawet 100ml potrafię udoić, pozbywszy się tej nakładki masującej, bo z nią to max. 20ml. Niezbyt jestem zadowolona z tego Aventu, ale nie mam żadnego porównania (oprócz tego laktatora-gruszki) więc nie wiem czy w ogóle lepsze istnieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef...
A w jakies cenie był ten z Aventu? szukam czegoś praktycznego ale tez nie za drogiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam w aptece taki z butelką za ok. 30zł. byłam zadowolona;) udawało mi się ściągnąć nawet 120ml. nic nie bolało a leciaaałooo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj on jest drogi... Bodajże 150zł za ręczny... Dla mnie przynajmniej to dużo :) Kupiłam bo dziewczyny bardzo chwaliły. Z tańszych to Tufi elektryczny znam, BabyOno - ale nie wiem czy są dobre. Może ktoś jeszcze się odezwie. Laktator jest przydatny gdy karmisz piersią - przy powrocie do pracy po macierzyńskim, przy wyjściu do fryzjera gdy zostawisz malucha z mężem. A czy kupować przed porodem czy po - jedno i drugie ma swoje plusy i minusy :) Gdy kupisz przed możesz kupić na Allegro po tańszej cenie, ale z drugiej strony może się okazać nieprzydatny. Gdy kupisz po porodzie to pewnie dlatego, że będziesz go rzeczywiście potrzebować. Ale może się zdarzyć, że będziesz musiała mieć pompę na "tu i teraz", kupisz więc to co będzie w pobliskim sklepie i po cenie jaką podyktuje sprzedawca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmhmmmmmhmmmmmmmm
Polecam laktator Medel. Na wielu oddziałach położniczych są moduły elektryczne właśnie tej firmy. Do domu wystarczy najprostszy ręczny, a dla "wygodnych" :) elektryczny mini. Z doświadczenia, lepiej szło ręcznie niż el.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MIALAM A CANPOL DOBRZE SIE SCIAGALO NA POCZATKU MALO A LE POZNIEJ DOSZLAM DO WPRAWY ALE TAK JAK JUZ KTOS PISAL BEZ NAKLADKI MASUJACEJ LEPIEJ SIE SCIAGA A NIE WIEM ILE KOSZTOWAL BO POZYCZYLAM OD ZNAJOMEJ ZE MIALAM FART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkax
ja polecam reczny Medela - 75 zł - jest super! i kupic przed porodem- zabrac ze sobą do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medela Harmony - SUPER . Pierwsze 6 tygodni ściągałam aż w końcu mała nauczyła się pić z cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychol
Ja kupiłam laktator babyono elektryczny i jestem bardzo zadowolona. Jak już pisałyście nie używam nakładki. Kosztował na alegro ok 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medela najlepsza dobry laktator musi kosztować miałam też Babyono dla mnie porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×