Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deebra

Czy mogę do jednej butelki kilka razy w ciągu dnia dociągać z laktatora?

Polecane posty

Gość Deebra

Jak mała mi ssie z jednej piersi to z drugiej samo leci około 30ml, nie raz w nocy piersi mi "pękają" jak mała długo śpi, postanowiłam za kazdym razem karmienia brać butelkę i podstawiać tylko czy butelka może stać w temperaturze pokojowej i co karmienie mogę do niej "dokapywać" w koncu po 3 razach będę miała 90ml i to potem chciałabym zamrozić czy nie można tak? Chwilę temu nakapało mi ok 25 ml i już zrobiły się jakby farfocle czyżby kożuszek czy to źle że tak się stało, wylać to mleczko czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sciagalam i w temp pokojowej nie moze chyba mleko za dlugo stac ja sciagalam wkladalam do lodowki i dolewalam te nastepne i mysle ze bylo dobrze maly sie wychowal i nic mu nigdy nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deebra
Wiem, że może do 12 godzin stać w lodówce, tylko ja bym chciała jeszcze wiedzieć czy takie dolewane mleczko moge zamrozić na kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty qrwa weź sie puknij w łeb
gówno sobie zamroź na wypadek gdyby ci sie kiedys srac nie chciało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zamrozic bez obaw tylko zeby te pierwsze cowstawilas nie stalo dluzej niz 24 godz a zamrozone moze byc chyba przez3 mies o ile pamietam dobrze wiec pisz sobie daty na sloiczkach zeby za starego nie dac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deebra
Czyli nie odkładać za każdym odciągnięciem do lodówki tylko mogę trzymać w pokoju? A te farfocle to normalne czy skislo poprostu? Ale po paru minutach?? A ta wyżej idiotka widać mądra że hej... :o żal takiej głupoty się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wstawila do lodowki i tylko dolewala a te mleko robi sie takie dziwne jakby sie rozwarstwialo czy cos ale jak wstrzasniesz bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×