Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pudel z Rodowodem

Wybieramy najładniejszy zamek w Polsce!!!!!!!

Polecane posty

Wawel, Niepołomice, Nowy Wiśnicz - z tych które widziałam, te najbardziej mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslę...
że Wawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecę Wam ruiny niegdyś drugiego pod względem wielkości zamku na ziemiach polskich. Wejście 6 zł, można wejść na wieże, są lochy, generalnie 1,5 h zwiedzania, warto. To tutaj kręcono Pana Samochodzika :) http://www.zamkipolskie.com/radz/radz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degiee doibry typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, że do wybudowania zamku w Malborku zużyto 8 milionów cegieł? I jest on największym zamkiem w Polsce oraz jednym z największych w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa kura
💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4aa4
zamek w mosznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfger
UJAZD i wyłącznie UJAZD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfger
MAlbork i Wawel sa najbardziej znane , ale niestety nie najpiekniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam tuttajoasjd
mam nadzieje, ze nikt nie wymieni ruin w kazimierzu dolnym ani janowca- bleee. mialo nie byc palacow ale polecam CZESKI Bruntal:) piekna sprawa:) :) :) pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to topik o Polsce a nie o naszych brciach z Czech i moraw co do strony internetowej to nie znaolazłem w necie żandje ogólnej stronki a wszytkich zamkach w Poslce jaest jedna łądna ale nie ma tam wszytkiego , jest cos o zamakch na ślasku , Błędem popełnienaym jest np to ze wiele Pałaców nazywanych jest zamkami przykłąd Reszów , Łancut czy Kielce maja pałace ( a spotkałem sie z opinia ,iz Rzeszów ma zamek :-O), zamek ma Kraków, Lublin czy Malbork . Na forum scryscrapersCity odnazlałżme ciekawy topik o polskich zamkach , mnóstwo zdjec, kilku obeznanych z tematem forumowiczów , odróznaia też co jest zamkiem a co nie jest :-) Jesli kogoś interesuje to prosze http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=483047 i tym optymistycznym akcentem zakończę swą działlność w tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfger
UJAZD I KOPICE sa najładniejsze . Z tym ze to ruiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuz
XII wieczny ,przepiekny zamek w lubiążu ,własciwie to klasztor cystersow ale jako obiekt jest zaliczany do zamków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka14
Lubię zwiedzać zamki i trochę ich juz "zdobyłam". Moje typowania: Krzyżtopór- za zaskakujące i ogromne ruiny, Malbork za zachowaną piękną bryłę, Bolków- za duch średniowiecza, Niedzica-za malownicze położenie, pozostałych nie będę wymieniać choć bywają ładne, ale większego wrażenia na mnie nie wywarły. Inne warte zwiedzenia to w Baranowie Sandomierskim, Golubiu Dobrzyniu, zamek Świny (rycerski), Ogrodzieniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emillllka
Książ :) wawel jest paskudny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasiokk
najładniejszym zamkiem w polsce jest zamek w łęczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×