Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa

Ile snu dla 4-miesiecznego szkraba?

Polecane posty

Hejka...mam pytanko:ile spia wasze dzieciaczki, majace ok 4 miesiecy? Ile drzemek w ciągu dnia, jak długo trwa drzemka i co ile spia? Moja spi ok 6 razy w dzien...tak co 1,5 godz. od poprzedniej pobudki a czesem i co 1 godz....tak spi od 4-5 dni, wczesniej spała co 2 godzinki...nie wiem czy to nie za duzo jak na sen w dzien...aha, spi po ok 30 minut:) Ostatnia drzemka jest ok 17-=17:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja spi bardzo mało ogólnie od 23 do 8.30 rano z dwiema przerwami na jedzenie. a w dzien to rano jeszcze ok 10 na godzinke uśnie, a potem na spacerze , a jak nie idziemy to w domku ok 1-2 h no i czasem to by było na tyle... potrafi nie spac od 15 do 23... ewentualnie robi sobie taką drzemkę na 15 min... ale każde dziecko jest inne i nie ma co generalizawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cukierkowa, kupe lat jak tam Zuzka? dziecko od 3-5 miesiecy spi co 1,5 h po 2h. Totalnie w ciagu doby moze przespac nawet 18h :) Tak jest napisane w ksiazce (sama taka madra nie jestem ) W praktyce jednak to roznie bywa. Sa dzieci, ktore wiecej spia i sa takie, ktore malo spia w dzien, wiec jak mala spi Ci w nocy dobrze to sie nie martw :) Basienka 🖐️ Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierkowa, Frania witajcie:):):) Mój maluszek śpi od 20 do 7 rano z dwoma przerwami, a w dzień tak: 9-10 czasem do 11 a potem na polku od 12 do 15 trzy godzinki czasem krócej i ok 17 uśnie na 13-30 minut czyli ogólnie nieźle:) ale dzidziuś mojej szwagierki mniej więcej w tym samym wieku nie śpi w dzień prawie w ogóle więc ni ma reguł! Jak dzidziuś duzo śpi to się trzeba cieszyć a nie martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goniu :) Pamietasz jak pytalam sie Ciebie o rade ze snem u malego? Teraz maly zasypia mi czasem nawet o 18 na noc :) wtedy budze go na mleko kolo 20 lub 21 i spi do 4 dostaje cycusia i dalej spi do 8 :) Klade go poprostu do wyrka jak widze, ze zmeczony. Wczoraj spal juz od 17 :) Nigdy nie wiezylam, ze moj synek moze tak duzo spac. Goniu kurcze musimy jakis topik wspolny zalozyc :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coreczka spi od 20,30-7,00 z jednym budzeniem na mleczko. w ciagu dnia zawsze na spacerze zalezy ok 2-3godz, w domu bardzo roznie po ok2,5godz od poprzedniego spanka od polgodz.do dwoch godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia kiedy urodzilas? ja 18-10-2007 wydaje mi sie ze z toba lamentowalam na forum przed porodem o zblizajacym sie rozwiazaniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×