Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość appasjonatka

Centrum Informacji dla Rodziców

Polecane posty

Gość appasjonatka

Słyszałam, że istnieje coś takiego, gdzie można zadzwonić z pytaniami dotyczącymi zdrowia dziecka? Czy któraś z was słyszała o takim centrum lub tam dzwoniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mora01
Na stronie Gerbera masz numer. Dyżuruje tam lekarz, który odpowiada na pytania niekoniecznie związane z żywieniem produktami Gerbera.Zadzwoniłam tam kiedyś trochę z ciekawości a trochę w sprawie deserku z suszonymi śliwkami i rozmawiałam z miłą i kompetentną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelka
tak, to na pewno musi chodzić o to centrum informacji gerbera, bo ostatnio już od paru osób słyszałam, że coś takiego gerber uruchomił i że mozna tam zasięgnąć rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKK
A czy tam udziela się porad związanych tylko z Gerberem, czy na przykład zdrowotnych też? I czy ten lekarz to pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beefka
ja tam dzwoniłam i pytałam o kolki i zaparcia u maluchów, więc podejrzewam, że gerber przy tym telefonie jakiegoś pediatre posadził. w każdym razie bardzo sympatyczna ta rozmowa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów//
Centrum Informacji dla Rodziców 10:25 mellisa Drogie dziewczyny-mamy, nie wiem, czy wiecie, że na strronie gerbera znajduje się numer telefonu do cetrum informacji dla rodziców, gdzie dyżuruje lekarz i można dzwonić, jak macie jakieś pytania w sprawie waszych dzieciaczków. Ja dzwoniłam już dwukrotnie i stwierdzam, że to świetny pomysł, że takie centrym powstało. 10:27 MaMani ja zazwyczaj dzwonie do szpitala i też mi udzielają wszystkich inf. 24 na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×