Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gizza

Bank dla ludzi po 30-tce

Polecane posty

Gość gizza

Jaki bank jest najlepszy dla ludzi po trzydziestce ze średnimi dochodami? Czy słyszeliście o bankach, które oferują jakieś super warunki dla takich ludzi (jak na przykład są takie oferty dla studentów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_no
Zainteresuj się ofertą toyota bank - bardzo dobre warunki finansowe, praktycznie zero formalnosci przy otwieraniu konta i darmowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AikON
Ale ludziska lubią się sami szufladkować... Bank dla ludzi po trzydziestce, najlepiej z dużych miast - Warszawa ma priorytet, singli, z samochodem i spłaconym mieszkaniem. Gdyby nie to, że sam mam konto w Toyota Bank to bym nawet nie myślał o zabraniu głosu. Powiem łagodnie - nie podoba mi się ten temat. Tym bardziej, że żaden bank nie pozwoliłby sobie na taką reklamę. W ogóle to kończę dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon 10
Coraz bardziej trendy robi się Toyota Bank. Obciach wylatywać z kartą Inteligo lub kartą skarbonka w Auchanie, ale Toyota jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiko
Ja też się zgadzam, że to bez sensu się tak szufladkować, ale to chyba wynika z tego, że banki same zaczęły właśnie robić różne promocje a to dla studentów, a to dla emerytów, a to dla jakichś grup zawodowych. Ja nie słyszałam o toyota bank nic, ale zaciekawiło mnie co napisał bon 10, że się zrobił trendy. To znaczy, że co? że ma jakieś super dobre warunki czy na przykład fajną grafikę na karcie kredytowej? Bo nie spotkałam się jeszcze ze stwierdzeniem, że bank jest trendy. Możecie temat rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mironen
nie wiem, czy TB jest trendy, ale na pewno ma b. dobrą ofertę finansową, ponadto ostatnio został uznany za najlepszy bank internetowy, chociaż na rynku jest dopiero od roku, to wyprzedził takiego giganta jak mbank. Jesli chodzi o grafikę kart to jest to zawsze kwestia gustu co się komu podoba, więc się nie będę wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollo
O, już przestańcie tak zachwalać ten toyota bank. Przecież chyba już wszyscy wiedzą, że to jeden z najlepszych banków na rynku, a jak ktoś nie wie, to trudno., niech dalej trzyma kasę w jakimś molochu, który będzie z niego zdzierał niebotyczne opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józia z bogusłowic
czy ta toyota to pewna sprawa ? Mam skitrane oszczędności życia. musze zaraz decydować o lokacie bo stara sie kończy. jak tam z oprocentowaniem ? ja nie znam toyoty. Nie zniknie mi jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neff
No, nie siedzę w zarządzie banku i nie wiem, jakie mają plany, ale dla mnie to mało prawdopodobne, zeby TB się jutro zwinął, bo za dużo mają do stracenie. Poza tym moim zdaniem ich działania świadczą o tym, że liczą na zysk długofalowy, a nie szybkie oskubanie jak największej liczby klientów. Ich oferta jest wyważona, z naciskiem na to, żeby rzeczywiście byla atrkacyjna, a nie tylko pozornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowinna
ja się zdecydowałam na toyota bank, wysłałam do nich formularz zgłoszeniowy i teraz czekam na kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilliana
Ja wprawdzie nie mam jeszcze 30 lat, ale otworzyłam konto w TB i jestem zadowolona. Poza tym czy to ma znaczenie ile się ma lat, jak się wybiera bank. Najwazniejsze, żeby był solidny i dawał dobre warunki finansowe, a taki właśnie jest toyota bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulka
ludzie, ja chyba jestem trochę do tyłu z różnymi informacjami. Od kiedy to toyota to bank? Przecież to jest samochód! Czy ktoś mógłby mnie z lekka oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaniak
Od początku zeszłego roku, to także bank. Nawet bank, który ma lepszą ofertę od mBanku, Inteligo i innych. Ciekawe... W tym roku ma wejść parę nowych banków na rynek polski. Zobaczymy co pokażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabak
Rzeczywiście, jeżeli tylko klasa średnia będzie płacić bezsensownie za obsługę tego konta. Po co płacić bankom na marmury i wysokie premie prezesów, skoro w Toyota Bank ta obsługa nie kosztuje mnie nic. Co mi z tego, że raiffeisen reklamuje się jako bank dla ludzi przedsiębiorczych. Pytam co mi z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie się zastanawiam nad zmianą banku, dopóki nie poczytałam tu i na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953268 nie brałam zupełnie TB pod uwagę, ale chyba zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
A bank BPH? Według zestawienia na http://homebanking.pl/banki/bank-bph/ ma całkiem ciekawą ofertę. Oczywiście większość stawia na znane i reklamowane często banki, a te raczej nie zwalają z nóg ofertą, szczególnie dla stałych klientów. Może więc warto szukać tych mniejszych, a, jak wynika, lepszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×