Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elizabetta.

Mamusie mamusie...przeszłyście ciąże więć toteż pytanie dla was..prooosze

Polecane posty

Gość Elizabetta.

2 lub 3 razy zdażyło się mi teraz że @ miałam co 26dni..wypadało 2x w miesiącu teraz przeszło 26 dni i nic.....:/Piersi mam jak przed okresem nabrzmiałe brzuch też czasem poboje noi juz od 2/3 tygodni jest mi nie dobrze nie wiem z czego poprostu na te zapachu ktore wcześniej tez mi nie pasowały reagowałam normalnie jak każdy a teraz bym zwymiotowała bo tak sie mi robiło nie dobrze......:/ Czy to może być wczesna ciąża ??? Miała ktoraś z was podobnie?? Dziś boli mnie zoładek i jest mi od czasu do czasu źle.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłamwciąży
dlaczego nie zrobisz testu ciążowego? wykrywa już tygodniową ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też byłąm
i wcale nie wwykrywa ciąży tygodniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze moze...ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no może pomożecie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej noooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
a co ci da że ktoś ci napisze : tak możesz być w ciązy lub nie, nie jesteś w ciąży? Przecież i tak ci to nic nie da bo to tylko przypuszczenia. Jeżeli tylko był seks to i ciaza może być. Zrób test i się przekonasz. Nie pisz że jest za wcześnie skoro wcześniej miałaś krótkie cykle to ten też może taki być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby tak masz racje
ale ja pytam czy to mogą być objawy ciąży..nigdy nie byłam w niej wiec skad mam wiedzieć moze to tylko zwykłe zatrucie albo jestem chora???? lub ze moze kturaś tak miała takie wczesne objawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja napiszę tak: właściwie właśnie dlatego tak trudno na podstawie samych objawów orzec czy to ciaża czy zbliżający sie okres -poprostu te objawy są bardzo do siebie podobne. U mnie pierwszą oznaką ciaży były bardziej wrażliwe niż zwykle brodawki. Więc stąd odpowiedź jest i na tak i na nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłamwciąży
są testy, co wykrywają tygodniową ciążę, nie twierdzę, że zawsze, ale lepiej chyba wydać kilkanaście złotych niż gdybać... objawy ciąży są bardzo indywidualne... ja nagle zaczęłam się świetnie czuć psychicznie i piersi mi napęczniały... no ale potem wszystko się skończyło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×