Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość breakkkkk

********Prezent dla 2 letniego chłopczyka ********

Polecane posty

Gość breakkkkk

Mamusie jeśli macie własne doświadczenia ze swoimi dziećmi,lub dzieckiem sąsiadki,czy kogoś z rodziny... Co polecicie dla 2-letniego chłopca? Trafionego,czym dziecko naprawdę się bawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Nikt mi nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 27
Jakikolwiek samochód firmy Wader. Te pojazdy się nie psują, nie łamią, nadają się do zabawy w domu, a także do piaskownicy. Do wyboru są koparki, betoniarki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Dzięki! A gdzie znajdę te pojazdy? Może gdzieś w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 27
Są w każdym większym sklepie z zabawkami, np. w Fartlandii. Aha, i ceny ich są różne zależnie od wielkości. Są bezpieczne dla małego dziecka. Po prostu wejdż do sklepu z zabawkami i zapytaj sprzedawczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Na pewno zainteresuje się tymi autami. Może ktoś jeszcze coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Kochane Mamusie poradzcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie jakiaś grająca zabawka- pianinko na przykład. Mój syenk dostał takie dużo wcześniej, ale zaczął bawić się naprawdę odkąd miał mniej więcej 2 latka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Pianinko grające ma już. Zastanawiam się nad tym laptopem z fisher pricea? Czy dzieci bawią sie tym tak naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh co do laptopa to mam doświadczenie teraz, bo mały ma dwa :/ Dwie babcie kupiły mu na gwiazdkę i powiem Ci szczerze, że pobawi się tym, ale bez rewelacji, za to uwielbia kolejke, chyba Fishera ona jest, taka tor, domek i dwa wagoniki plus kowboj i konik :) Jak znajdę podam linka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Dzięki. Fajnie,wiesz właśnie o to mi chodziło,żeby ktoś mi napisał jakie ma doświadczenia z zabawkami dla chłopca 2-letniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, przypomniała mi się jeszcze jedna zabawka, którą Przemek uwielbia :) http://www.allegro.pl/item322411927_lego_duplo_rekin_7882_atak_rekina_nowy_zestaw.html A tu masz kolejkę, fakt że niby od 30 m-ca, ale mały dostał ją ok. 24 i świetnie się bawi cały czas :) http://www.allegro.pl/item320706003_kolejka_fisher_price_geo_trax_ranczo_nowa.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do laptopa to moje dziecko ma taki http://allegro.pl/item316800643_clementoni_laptop_kubus_puchatek_po_polsku.html dostała go jak miała 2 latka i powiem ci,że od roku nim bawi sie codziennie.Zadania nie sa tam trudne np znajdź literkę .Wyświetla się na ekranie litera A i trzeba ją znaleźć na klawiaturze.Jak znajdziesz to kubuś mówi brawo-doskonale:D Atrakcyjny jest sam głos puchatka ,takie orginalny,ten co w bajkach.Ale nie każde dziecko zainteresuje się laptopem.Raczej rzadko które w tym wieku umie usiedzieć chwilę albo ma jeszcze taką hulajnogę.Myślę,że chłopiec na niej by już poszalał:D http://allegro.pl/item316644321_hulajnoga_3_kolowa_gra_i_swieci_najtaniej_.html jeśli jest samochodziarz to może coś takiego http://allegro.pl/item316472246_super_auto_garaz_3_poziomy_nowosc_i_733_nowy_ss.html albo jakiś podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Dzięki,fajne pomysły i nawet nie drogie. No właśnie jak jest z tym laptopem,bo napisane jest zawsze że dla dzieci od 3 lata czy młodsze dzieci też się tym bawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Wiecie Mamy ja uważam,że nie sztuka wydać kupę pieniędzy na zabawkę,która dziecko rzuci po 1 dniu w kąt. Zabawka może być tańsza a dziecko będzie się nią bawiło codziennie. Dlatego chodzi mi o trafione zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Tylko jak to jest z tym laptopem? Czy już dla 2-latka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak mówiłam, mój synek niespecjalnie się nim zajmuje, bawi się chwilę, cyferki znajduje itp.. i odkłada :) Może jak podrośnie to będzi ebardziej zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma takiego laptopa (16 miesiecy) ale jest na to za mała, włącza go tylko i wyłącza . Wiec dla 2 latka moze byc OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
Może jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
uuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chrzesniaczce meza kupilam na 2 latka gry ktore rozwijaja umysl takeigo malca np. plansze na ktorej ukladasz puzle w okreslone miejsca mala bawi sie tym juz 6 m-cy codziennie i sie nie nudzi ewentualnie mozesz kupic maly plastikowy rowerek na 4 kuleczkach badz na 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breakkkkk
mandzia masz jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×