Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krwawa Mańka

Mam ochotę na chwileczke zapomnienia..

Polecane posty

Gość Psełdonim
Dzięki. :-) I nie zapomnij o przymknięciu powiek w czasie słuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłuchałam utworu do końca ,słuchając tego typu muzyki nasuwa mi się dużo refleksji,muzyka wycisza pozwala na przemyślenia ,kojarzy mi sie z dostojeństwem a jednocześnie kruchością ludzkiego bytu i nieuchronnością przed śmiercią . W odróżnieniu od rocka którego słucham ,nie zagłusza emocji lecz je wycisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Więc jest także i dla Ciebie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
"Gloria" jest utworem religijnym. Dotyka najgłębszych tajemnic sacrum. Jest przejawem piękna w najczystszej postaci. Pozwala poznawać Boga i zaglądać do własnej duszy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-) Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos dziwnie kojarzy mi sie z małością człowieka ,czuję się takim małym ludzikem atomem we wszechświecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Hmmm, Mańka... Wiesz co? Ważne jest także rozumienie tekstu. Tekst ma ogromne znaczenie. "Gloria" jest utworem radosnym. :-) Posłuchaj sobie Glorii z wielkiej mszy h-mol, Jana Sebastiana, albo Glori z Mszy Koronacyjnej Nozarta. Tam radość skrzy wszystkimi blaskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na tej muzyce ,napisałam o swoich odczuciach ,wole relaks przy bardziej popularnej muzyce.Kiedy człowiek ma mnóstwo problemów potrzebuje prostej nieskomplikowanej muzyki która pomoże mu doładować baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ja również się na niej "nie znam". Muzyka nie jest do znania. Muzyka jest do słuchania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Kiedyś słyszałem przekonywujący wywód, że każdy człowiek rodzi się symfoniczny. Niestetety, ta cecha w przeważającej ilości przypadków bywa najczęściej zaprzepaszczana. Jest niszczona przez wszechogarniający hałas. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jeszcze się nie słuchało, ale zaraz się posłucha. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Ja bardzo lubię czytać dobre książki , to mnie relaksuje. Przeczytałam wiele.Moja mama jest biblliotekarką, zawsze pożyczała dla mnie ciekawe powieści. Miłość do książek mam od dziecka,potrafiłam czytać pół nocy jeden tom. Zapominałam wtedy o bożym świecie.Interesuje mnie geografia, kocham podróże. Mam kolekcję masek, zbieram muszelki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Hmmm, Słowiku, ja także lubię książki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Wasze rozmowy są ciekawe, dlatego tu zajrzałam. To prawda, że na początku było ostro między nami, ale teraz myślę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś pochłaniałam książki ,czasami zastawał mnie świt .Teraz przeżywam mały kryzys ,dopadło mnie lenistwo umysłowe ,nie chce mi sie czytać.Powodem jest ciągłe zmęczenie i brak czasu ,cóż zrobić czas płynie coraz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdominie
To fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszywka
Uwaga, Mańka, ponownie mamy naszego podrzutka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Rozumiem,że masz za dużo obowiązków, to normalne,każdy człowiek przez to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-) Nieprawda, Idiotko. Posiadam najprawdziwszgo w świecie podszywacza. Ściślej mówiąc - podszywaczkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nie ma potrzeby udowadniać coś, o czym oboje świetnie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×