Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krwawa Mańka

Mam ochotę na chwileczke zapomnienia..

Polecane posty

Gość Psełdonim
Ależ Idiotka, bycie podszywaczką nie oznaczać musi wcale, że się jest moją wielbicielką. Swoją drogą, jak to rozumuesz, że ktoś jest wielbicielką Psełdonima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to rozumiem? Tak, jak to rozumieć należy.:) Od śledzenia każdego podstu do zdjęcia na pulpicie.;) Czyli wszystko w normie. Jeszcze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Okna robię aktualnie. Poza tym robota stoi. Glina i mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
(Idiotka, masz mocno gimnazjalne pojęcie wielbicielastwa. Za dużo romansów się naczytałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie wyprostuj, Kochanie, proszę.:) Jestem Twoją wielbicielką i jako jedynej osobie na tym forum pozwalam zwracać się do mnie inaczej niż "Słodka".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Czyli że czytasz z wypiekami wszystkie moje wpisy i masz moją fotografię swoim biurku. To bardzo ciekawe... A co z tego wszystkiego może wyniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej konkretnej sytuacji akurat nic. To, co robię, robię dla siebie i nie wychodzi to dalej. Ale wracając - jak życzysz siobie w takim razie, aby Cię wielbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Nie mam zielonego pojęcia, jak mnie należy wielbić, Słodka. Nie jest moją sprawą, jak to Twoje uwielbienie ku mnie ma się przejawiać, czy też jakie przyjąć postaci. Jesteś kobietą, chcesz wielbić mężczyznę, Twoje zmartwienie, jak to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
E tam, Słodka. Co to? To już nie masz żadnego innego faceta do wielbienia? I nie przeszkadza Ci ta cała babska konkurencja? Wiem, że kobiety z natury są zawistne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie Mój Drogi, na tym polega właśnie urok wielbicielenia --> nie ma tu zazdrości, zawiści, smutku, rozczarowań. Tylko czysta przyjamność. I widzenie ponad to, co jest. Wszystko w Tobie akceptuję i podziwiam. Jesteś moim ideałem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
E ta, Słodka? Podziwiasz również te wszystkie niedorzeczności, które tutaj wypisuję? Jakoś nie mogę w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Żeby kogoś wielbić, to trzeba go sobie wyidealizować. Potem to już nic przeszkodzi. Także za późno, Mój Drogi. Możesz robić, co Ci się podoba, a ja wielbić Cię będę niezmiennie. A moze nawet mocniej?;) Zabij mnie, to szczerze powiem, że to dla mnie zaszczyt ginąć z rąk kogoś tak szlachetnego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jestem pod silnym wrażeniem, Idiotka. NIe sądziłem, że Twój stan jest aż tak poważny... Od dawna tak masz? Zdarzało Ci się to już wcześniej? Czy aby w pielęgnowaniu tego staniu nie ma zbyt wiele abstrakcji? Znaczy, gdyby użyć nowoczesnego języka, czy aby to Twoje uwielbienie nie jest zbyt wirtualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ogromnie męczący. Ale ja z pokorą znoszę mój los wybranka licznych wielbicielek. Przyjmuję wszystko godnie, z podnmiesionym czołem, bez lęku oczekując tego, co mi życie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
A teraz już muszę zmykać. Do widzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Wiedziałam, że dumnie to znosisz. W końcu mam dobry gust i wiem, kogo wielbić należy. "Jestem pod silnym wrażeniem, Idiotka. NIe sądziłem, że Twój stan jest aż tak poważny... Od dawna tak masz? Zdarzało Ci się to już wcześniej? Czy aby w pielęgnowaniu tego staniu nie ma zbyt wiele abstrakcji? Znaczy, gdyby użyć nowoczesnego języka, czy aby to Twoje uwielbienie nie jest zbyt wirtualne?" Znasz mnie trochę i wiesz, że lubuję się w sztuce dla samej sztuki, nieskażonej szarą codzeinnością czy realnymi doznaniami. Moje dla Ciebie uwielbienie jest jak najbardziej wirtualne, ale do pełni szczęścia potrzeba mi jeszcze jednego - aby być dla Ciebie niewidoczną, bom niegodna Twojej uwagi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do widzenia.:) Może jednostronnego, jesli się uda. Obiecuję nad tym pracować, aby moje uwielbienie było dla Ciebie bezbolesne. Miłego weekendu życzę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczka ........
Słodka :D jesteś Boska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję pięknie, żałuję tylko, że komplement niezasłużony. Boski bowiem jest tylko Psełdonim, aż Psełdonim, moje Słoneczko na bezchmurnym niebie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×