Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczkapralki

PRALKA GODNA POLECENIA

Polecane posty

Gość poszukiwaczkapralki

Czesc Zepsula mi sie pralka. Koszt naprawy taki, ze pani w serwisie kazala kupic nowa:/ Jaką praleczke byscie polecili?? Zaznaczam ze za pare tygodni urodzi nam sie maly smark:) wiec musi byc niezawodna i w miare cicha. ladowana od przodu min 1000 obrotow rozne programy (pranie reczne i szybkie) dodatkowe plukanie min przycisk pol prania super jakby wyswietlala czas do konca prania. CENA do 1400 Jeśli ktos z Was ma pralke z ktorej jest zadowolony - pochwalcie sie:) Bede wdzieczna za rady:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pralkę Amica. Jest używana bardzo intensywnie od 5 lat . Mam dwójkę dzieci i pranie robię prawie codziennie. A pralka nadal działa bez zarzutu. Nie podaje modelu , bo pewnie i tak już go nie produkują , ale za to polecam tą firmę. Z Amica mam też lodówkę i kuchenkę gazową i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczkapralki
dzieki, ktos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
nie polecam amici jak kupowalam ową pralke to byl cud techniki:) mineły 4 lata pralka dosłownie wyje przy praniu ciągle sie zawiesza,trzeba resetowac programy nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z opinią powyżej
też mam Amicę od ponad 5 lat i dzieję się to samo :( nie polecam, drugi raz na 100% nie kupie pralki tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczkow150
Nie polecam Amici ani żadnej polskiej firmy (niestety). Wg mnie najlepsze do 1400 zł sa Electrolux, Gorenje (ale drogie i trudno dostepne części podobno), Bosch. Byle nie włoskie, polskie ani żadne tureckie Beko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja [polece pralke Whirpool mam ja od 3 lat i jest switna piore bardzo cześto moja mama tez ma whirpool od 8 lat i niezawodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
ja mam jużprawie 8 lat pralkę whirpool i nie miałam problemów, ale od jakiegoś czasu czasami przy praniu cieknie ze spodu szukałam skąd i nie mogę znalezć,mam dwóch synów więc piorę b, często.Koleżanka ma Hoowera świetna jest.Moja następna będzie taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bosch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Ja wybrałam Candy:) i nie żałuję:) jest bardzo przyjemna w obsłudze, swietnie pierze i nic złego się z nią nie dzieje:) natomiast moja mama ma Zanussi i też jest zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AEG ma programów więcej niż potrzebuję,wyświetla czas do końca prania,wirowanie 1200 z możliwością redukcji ,możliwość robienia prania skróconego na większości programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×