Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziaa_20__

...........Najlepsza metoda antykoncepcji, poradzcie.............

Polecane posty

Gość madziaa_20__

mam 20 lat i jeszcze nie rozpoczęłam współżycia.. Powstrzymuje mnie perspektywa zostania przedwcześnie mamusia i inne sprawy... Jaka metodę antykoncepcji poradziłybyście mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim pytaniem to do ginekologa raczej... :O on na 99% wypisze recepte na tabletki i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa_20__
tabletki raczej odpadaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego odpadaja? chorujesz? moja kobieta bierze Mercilon od dosc dawna, nie przytyła, nic ja nie boli, zadnych plamien w sumie to rewelacja :D 30 zł miesiecznie, zero stresu itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siera
A dlaczego tabletki odpadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa_20__
tabletki wplywaja szkodliwie na organizm i moga byc problemy z miesiaczka... Poza tym wiem na jakiej zasadzie one dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkklalala
Lasensja, a kto ci takich głupot o tabletkach naopowiadał? Jak nie wiesz, jak coś działa, to nie znaczy, że jest od razu złe. Sorry, ale 3/4 kobiet jest na antykoncepcji i nic lepszego po prostu nie wymyślisz. Zostaje ci prezerwatywa i globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa_20__
naczytalam sie na kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa!!! tak tablety są bezpieczne jeżli chodzi o zabezpieczenie a jezeli chodzi o zdrowie to masakra :/ czemu te wspaniałe koncerny farmaceutyczne nie mówią ile pań po wieloletniej kuracji tymi proszkami ma teraz zdrową gromadkę dzieci?:O to jest rozpierdalnaie swojego organizmu w imię przyjemności :/ dla mnie zbyt wysoka cena :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×