Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana1989

Pomocy nie wiem co sie dzieje z moja lampa uv!!!!!

Polecane posty

Gość załamana1989

Ostatnio kupilam na allegro lampe uv 15 w brillant nail studio deluxe i nie wiem dlaczego ale wogole mi nie suszy zelu moglabym trzymac paznokcie w lampie w nieskaczonosc. Zel ktory uzywam jest z firmy prettynail ale ni kupywalam juz go na allegro tylko w drogeri. Najdziwniejsze jest to ze lampa sie nagrzewa i jak wkladam do niej paznokcie to czuje ciepło. Moze ktos wi jaka powinnam do niej kupic zarowke pozniej bo jak patrzylam na allegro to nie ma?? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła szefowa
a przemywasz potem żel cleanerem?? i żel w drogerii kupowałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta lampa duzo osob ma problemy poszukaj juz gdzies tutaj byl poruszany ten temat. Widocznie za mala moc lampy a jak wygladaja tam zarowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana1989
Przemywam clinerem i dalej tak jst. a zel kupilam w drogeri. Pytalam sie tego faceta co mi sprzedal lampe i powiedzial ze zel moze zly kupilam to moze byc prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi qatro
wcisneli ci dziadostwo na allegro tam sprzet jest pogwarancyjny albo z odpadkow z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz czy aby ten żel jest żelem światło-utwardzalnym (żeli uv nie sprzedaje sie w drogeriach!!!!) wiec to małoprawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynap
mam taka samam lampe i mi ladnie dziala moze z lampa twoja jest poprostu cos nie tak wiesz jak to jest na allegro moze wcizneli ci zepsuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynap
mam taka samam lampe i mi ladnie dziala moze z lampa twoja jest poprostu cos nie tak wiesz jak to jest na allegro moze wcizneli ci zepsuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
ZLITUJ SIE KOBIETO LAMPA CI NIE SUSZY ŻELU GŁUPOTA Z NIEWIEDZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wie moze ktos gdzie mozna zakupic swietlowki do lampy brillant nail studio ?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litwin
Proszę o pomoc ,kupiłam lampę BRILLANT nail studio deluxe i mam problem nie suszy paznokci po żelu po 30 min.są nadal mokre,żel kupiony jest w zestawie z lampą.Proszę o pomoc,możę ktoś ma instrukcję po Polsku.Pozdrawiam Litwin l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ma żarówek ta lampa
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie slyszalam by ktos byl z tych lamp zadowolony;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiKati
Witam Chętnie pomogę początkującym osobom jeśli mają pytania dotyczące przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową (na tipsie i szablonie) oraz na tematy pokrewne (np. zdobienie, problemy). Mój numer GG: 16162069 Często jestem na niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaasior
dziewczyny.! jeżeli paznokcie po wysuszenia nadal są "mokre" i się kleją to wystarczy je przetrzeć płynem który jest załączony do zestawu. poizdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×