Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fazziiii

Druga miesiaczka po porodzieHelp

Polecane posty

Gość Fazziiii

Czesc! Nie karmie piersia, 1 miesiaczke dostalam okolo 5 tygodni po porodzie. Teraz mam juz 34 dzien cyklu i nadal nie mam okresu. Czy ktos mial podobnie. Uprawialam seks z zabezpieczeniem, gumka nie pekla, wiec mam nadzieje, ze to nie ciaza...Dodam, ze przed ciaza moje cykle byly okolo 35 dniowe. W kazdym razie, na razie nic sie nie zapowiada, zebym jutro miala dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po porodzie stało sie tak, że okres przychodzi bardzo regularnie, ale... bez żadnych wcześniej typowych oznak zbliżania się - zero bólu brzucha i rozdrażnienia... może u ciebie jest podobnie:) druga możliwość, czasem po porodzie troche czasu minie zanim to wszystko wróci do normy, może na kolejny okres będziesz musiała jeszcze troche poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazziiii
Dzieki za pocieszenie...Chce juz zaczac brac pigulki i sie wiecej nie stresowac, ale na razie musze uzbroic sie w cierpliwosc :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
po ciazy organizmu musi wrocic do siebie, ja pierwsza miesiaczke mialam po 7 tyg a nastepna dopiero po 1,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też druga przyszła po dwóch miesiącach chyba przez antybiotyk który brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×