Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia_31

urodziłam syna 3 tyg. temu

Polecane posty

Gość Gosia_31

proszę o poradę co moge a czego nie moge jeść za pomoc dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razem z wirusem ...
zero wzdymających,zero mocnej kawy,gazowanych,dieta lekkostrawna,unikac mleka bo uczula maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie z niczego nie rezygnowalam akurat urodzilam zaraz przed swietami wielkanocnymi i jadlam wszystko, ale po troche i sprawdzajac czy malemu nic nie grozi wiem ze nie pilam tylko soku winogronowego bo ponoc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o wzdymające, to pierwszym posiłkiem który dostałam w szpitalu po porodzie była grochówka :D wszystkie mamy jadły i żadnemu dziecku nic nie było ja tam jadłam wszystko i mój mały nie narzekał, nie wiem, co to kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaaa
Kup sobie herbatę z kopru włoskiego i pij jej dużo w ciągu dnia. Jest też z koprem herbatka ziołowa w aptece wspomagająca laktację dla mam karmiących też polecam. Ja piłam dużo herbaty z kopru i mój mały nie miał w ogóle kolek!!!! Polecam!!! Jeść powinnaś wszystko stopniowo powoli zaczynając od malutkiej ilości np.2 ziaren fasolki. Im mniej przypraw tym lepiej dla Ciebie i dla dziecka. Przetwory mleczne uczulają więc ogranicz je mocno. Lepszy ser biały niz szklanka mleka np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w szpitalu po porodzie podali zaraz salatke taka z kapusta itp do tego smazony klops i wogole nie traktowali karmiacych specjalna dieta wiec tak jakos po tym w domu tez sie nie oszczedzalam i niczego sobie szczegolnie nie odmawialam tzn nie jadlam na pcozatku tyle co zawsze a tylko probowalam, jak bylo ok to pozniej wiecej jadlam i nigdy nic nie bylo, ale wiem ze to nie regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×