Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam inspiracji

Pytanie do mam, czy dokształcacie sie jeszcze, szukacie pracy...

Polecane posty

Gość szukam inspiracji

...czy wiążecie swoją przyszłość np z innym niż wyuczony zawod?Moze ktoras z Was studiuje jeszcze? Ja skonczylam jeden studia , marza mi sie zupennie inne ( z tych niezyciowych).Moze dzieci Was jakos inspiruja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch na świeżym powietrzu
a pracujesz w swoim zawodzie?Pracowałaś po studiach? Ja tez czuję pustkę ma 3 zawody i ciągle czegos szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam inspiracji
pracowalam po studiach, ale nie chce wracac do pracy typowo biurowej.Zawsze marzyła mi sie geografia, ale te studia jak na nasze , polskie realia, sa bez wiekszego sensu.Rodzina doradza, abym zdobyla konkretny fach w reku;). Paznokcie, itd.A ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch na świeżym powietrzu
Paznokcie to konkretny fach?:) nie wiedziałam .Co masz na myśli móiąc typowa praca biurowa? A ,gdzie parcowałaś długo? J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam inspiracji
tak mi doradza mama, aby juz nie pchac sie na studia ( 5 lat) , tylko pojsc , zrobic jakies studiume.Stylizacja paznokci , to tylko przyklad. Staż odrabiałam w banku, pozniej pracowałam w biurze pewnej instytucji panstwowej;)Bardziej sekretariat, z tym ze obie prace podcinaly mi skrzydla .Wolalabym jakas prace w ruchu, lub manulana.Sama nie wiem jak to okreslic;) Aby sie cos działo, aby chcialo sie ja wykonywac..A Ty jakie masz zawody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruch na świeżym powietrzu
1)Fryzjerka -zawod 2)LO _kurs wykwalifikowanych sekretarek 3)Studium -Ochrona mienia 4)Nie pracuję w żadnym zawodzie 5)Pracuje u siebie redaguję ogł.do prasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja siedze z córcia w domku, poki co nie mam czasu ani na prace ani na nauke, tym bardziej ze jestem w ciazy, i lada dzien moge rodzic.Dostaje juz w głowe wiec nie moge sie doczekac az pojde do pracy, maz juz mi zaproponowal ze jak tylko bede chciala to mam isc sobie na angielski wyrobic certyfikat. A pozniej PRACA PRACA PRACA :D tesknie za ludzmi ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam pytanie z duzych miast
ja skonczylam 2 kierunki: administracje i politologie.. ten pierwszy jeszcze ujdzie ale 2gi to pomylka marzy mi sie dietetyka, kosmetologia.. albo zarzadzanie i marketing:P:P ale teraz to ani czasu.. ani kasy nie mam na to by studiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×