Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frk-09

rachunek dla byłej

Polecane posty

my tez pracujemy :D :P stazystka powiadasz .... hmm dasz sie jej pocieszyc ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes patafianem pantoflarzem
ze wogole kupowales jej takie drogie rzeczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi... pewnie teraz stażystka sobie pomyślała, że zakręci się koło Ciebie skoro tak łatwo można od Ciebie kaskę wydobyć :P:P:P uważaj by nie okazała się lepsza od tamtej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam układ z szefową działu. Zawsze mnie wybroni :) Pantoflarzem? Chciała to kupowałem. Ładnie jej było to chciałem dłużej popatrzeć. Ja nie jestem materialistą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba sie jednak nie doczekam przed wyjściem do domu.... ale liczę na poprawę humorku jutro z rana:) Jesteś godzien podwyżki--> wykorzystaj te sytuację!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaaa20lat
Jak nie jestes materialista to daj jej spokój kupiłes to teraz nalezy do niej wiec nie amsz prawa tego jej odbierac zacjhowaj resztki honoru przeciez to śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra...skoro nie jesteś materialistą to ja bym poprosiła o Twój fax...:P prześlę Ci listę rzeczy, które ja bym chciała...a potem wyśloę Ci w nich swoje fotki a Ty ocenisz czy mi ładnie i sobie popatrzysz ok???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi frk-09
rachunek wystawić jej możesz wezwać do zapłaty już nie. możesz jedynie pozostawić decyzję o spłacie jej sumieniu ewidentnie bowiem dokonane przez Ciebie zakupy nie były wyłudzeniem z jej strony, a ewentualnie Twoją nieostrożnością :-) pozdrawiam i szczęście na przyszłość życzę oraz więcej rozwagi prawniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfdsa
dla unikniecia takich sytlacji proponuje nie kupowac kobieta prezentow.... a jak sie domaga splawic... no chyba ze tobie tez kupuje to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frk-09, gdyby facet przedstawił mi takie wyliczenia - dostałby ode mnie zwrotną pocztą rachunek za każdy spędzony z nim \"wieczór\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijając fakt tej prowokacji...frk nie dostaniesz ani grosza bo to czyta darowizna była, jeszcze cie US ścignie za podatek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym buty 100-200 zł (na bank sztuczne tworzywo) czy sukienki...śmieszne- jeszcze cie laska oskarży o narażanie zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuczne częściowo. Ona też była częściowo sztuczna :classic_cool: I to nie jest ŻADNA PROWOKACJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka - jeśli ktoś próbuje potraktować Cię jak płatną panią... to nie ma sensu robić z siebie nauczycielki dobrych manier. a po takiej akcji obie strony powinny wyciągnąc wnioski na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D biorąc pod uwagę fakt, że każde nasze działanie pociąga za sobą koszty, podejdźmy do tego tematu, jak do biznesu i widzę, że wszyscy jak jeden mąż pominęli następującą sprawę - otóż poza kosztami jawnymi są jeszcze - koszty ukryte i to ...o to dopiero są KOSZTY!!! Frk, otóż musisz doliczyć coś takiego, jak - KOSZTY NIEWYKORZYSTANYCH MOŻLIWOŚCI a jest ich cała masa, np w tym czasie, kiedy byliście razem mogłeś - uczyć się, co zaprocentowałoby podniesieniem Twoich kwalifikacji, mogłeś pukać do innej i przeżyć ten czas intensywniej, mogłeś się wyspać, mogłeś się mniej stresować, itp jak widzisz masz ogromne pole do popisu i możliwości, czego to byś nie zrobił, gdyby ...nie ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska też głupia, zamiast tracić czas z frk za marne ok.4 tys. mogła w tym czasie bawić się z kimś za podwójną kwotę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portal02
a czy mozna wystawic rachunek bylemu za straty moralne????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×