Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość -0

czarny dach... jaki kolor elewacji ?

Polecane posty

Gość gość
jest taka strona: domzcegly.pl -> może tam znajdziesz inspirację - polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka strona: domzcegly.pl -> może tam znajdziesz inspirację - polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiu78

Elewacja im prostsza tym lepsza. Coś takiego (taka kolorystyka, gładka struktura): https://completehome.pl/media/photos/342285585128152164.JPG. Dla mnie najbardziej uniwersalne i na lata rozwiązanie. Do czarnego dachu jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian555

Myślę, że do czarnego dachu najlepiej będzie pasować biała elewacja na zasadzie kontrastu, to ponadczasowe i stylowe połączenie. Żeby sama elewacja nie wyglądała zbyt monotonnie, warto koniecznie wstawić okna z ciemnymi ramami i czarne drzwi. Gdyby jednak komuś nie odpowiadała czerń, może dobrać odpowiednie wykończenie powierzchni profili od barw jednolitych po drewnopodobne, chyba jedną z najbogatszych pod tym względem jest oferta Schuco, np. tu można podejrzeć opcje kolorystyczne: https://www.matplast.pl/okna/pvc-schuco/alu-inside

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jaka się Tobie podoba? Poszukaj może inspiraji na stronach poświęconych budowlance? polecam www.klinkierbud.pl, albo druga moja ulubiona to domzcegly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala

właśnie też tak myślę jak Marian555. Ja mam czarną dachówkę od Meyer Holsen i dlatego zdecydowałam się na białą elewację. Dla mnie takie kontrasty są najlepsze, poza tym, do takiego zestawienia o wiele łatwiej dobrać resztę dodatków, jak chociażby ogrodzenie czy kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszła w jasne kolory – biel, może beż, ewentualnie jasne szarości. Polecam zerknąć tu, jest spory wybór: kingklinker.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×