Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppppp

ciążą??? prosze czytajcie..

Polecane posty

Gość ppppp

bylam 2 tyg temu u lekarza robilam cytologie wynik ok , bylam dzisiaj zeby zapisal mi tabsy pytal kiedy ostatni okre byl mowie ze w lutym plamienie w dniu oczekiwaneo okresu... a wczesniej 15 stycznia obfity , a teraz czekam... zrobil usg zeby sprawdzic czy to ciąża powiedzia,l " macica czysta pusta jajniki ok" potem spytalam co moze byc przyczyną rozregulowanego okresu bo wczesniej mialam tak w grudniu 2 okresy co 2 tyg i brunatne plamienia . powiedzial mi " zaburzenia hormonalne ,,, albo ciąża" czy on napewno mnie dzisiaj dobrze zbadał? w którym tyg cizu juz widac na usg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
dodam ze zapisal mi tabsy o gdyby widzial dzisiaj ciaze to by raczej tgo nie zrobił.... pocieszam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
trzeba byc na czczo???? boje sie.... m,oj chlopak mnie wspiera razem pracujemy mamy swoje lata ale.. to nie czas na to. nie teraz :(( najpierw mi zasugerowal ze to zaburzenia bo czesto mialam brunatne plamienia 3 razy robil usg i nic nie czuje zadnych objawów tylko nakrecam sie i dołuje... ile kosztuje takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
ja juz nic nie wole mam dosc tego shiza !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppp
tak czytam na necie i w 3 tyg cięzko stwierdzic ciąze czyli co... kolejne dni w stresie??? chyba test kupie jutro albo wybiore sie na badania krwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×