Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ddddddddfffffffffff

kobieta 23 letnia z twarza dziecka 13letniego

Polecane posty

Gość ddddddddfffffffffff

ma szanse na partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddfffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dlaczego miałabym nie mieć? no nie rozumiem takich pytań... no dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddfffffffffff
bo wyglada jak dziecko a nie jak kobieta co może być aseksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej młodo wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej młodo wygląda
a poza tym zawsze może odpowiednim makijazem,fryzurą,strojem dodać sobie powagi.|Poza tym lepiej w wieku 23 lat wyglądać na 13 niz na 40:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4000000000000000000005
nie ma najmniejszych szans chyba ze u pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visavis
mogą ci pisać, że będziesz się z tgo cieszyć za 30 lat, ale teraz to nie wygląda za fajnie. mam koleżankę, która ma właśnie 23 lata, twarz jak 15 latka i do tego jest bardzo niska. jak idzie po ulicy, to wygląda na maks 15 lat. problem ze znalezieniem partnera ma, bo jest niestety brzydka. ale jeśli ty jesteś ładna tylko trochę dziecinnie wyglądasz, to może rozejrzyj się za jakimś młodszym chłopakiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsession202
mi nie sprzedano piwa w dniu moich 23 urodzin - ja się ucieszyłam, teraz też nikt nie daje mi tylu lat ile mam... mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 32 a wszyscy daja mi
mniej i generalnie mnie to cieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
skąd się u was biorą takie bzdury w głowie ? Kobieta 30 letnia wygląda na 30 sci a 20 na 20 Widzą was inny zupełnie inaczej !!!!staro!! Wczoraj na rynku w dużym mieście widziałam kobietę . Miała na sobie czerwone długie kozaki ,kabaretki ,krótką kurtkę i włosy przepasane opaską . Wyglądała z tyłu na młoda atrakcyjną kobietę za nią wychodziła z autobusu grupa młodych chłopaków też zwrócili na nią uwagę .Jak się odwróciła najpierw dla wszytkich to był szok to kobieta była dobrze po 50 stce!!!!stare zniszczone babsko .Chłopacy tarzali się ze śmiechu ,przykre bardzo przykre . Nie życzę wam tego ,ale mam koleżanki po 40 stce które nie źle fiksują na tym punkcie ,że wyglądają młodziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz pojecia.Nie ubieram sie jak 18-tka.Mini itd.Jestem szczupła,a twarz nie zniszczoną solarką do tego delikatny makijaż,długie włosy.Mam luzny styl bycia,czesto sie śmieje.Na siłe nie próbuje byc młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
A ja mam 20 lat a dają mi 28-30 :( To jest dopiero problem, ale ja z kolei zawsze wygladalam na wiecej lat niz mialam. Bardzo mnie to dołuje, równiesnicy jak nie wiedza ile mam lat to biorą mnie za starszą :( Czy ktoras z was tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Dobrze wierzę ,ale już masz problem ,bo rozwijasz temat i kurczowo go podtrzymujesz. Takie opinie o tobie mogą wyrazić inni nie Ty sama . Czuć się młodo a wyglądać na swój wiek to zupełnie co innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Myślisz ,że one się widzi czuję się młodo i tak się ubiera !! tj zdjęcie z tyłu twarz była stara kobiety po 50 stce albo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJMJANG
Mam kolezanki, ktore twierdza, ze nie kupia papierosow bez dowodu, a tak naprawde wygladaja na swoj wiek. Czy takie gadanie to proba dowartosciowania sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Szczerze fote zrobiła córka ma 16 lat chciała mi to pokazać . Ja miałam taki problem teraz mam 39 l i już nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Wiek u każdego widać nie tylko na twarzy widać wszędzie wystarczy zerknąć na sylwetkę ,ręce nawet sposób bycia . Czy te kobiety chcą się dowartościować te od fajek pewnie tak tylko trzeba się zatrzymać w pewnym momencie ,bo można latać po rynku w kabaretkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
Powiem jedno, wygladac dorosle a staro to dwie rozne sprawy. Ja wygladam dorosle, ale jak mloda a nie stara kobieta. Po prostu mam takie rysy twarzy ze wygladam na starsza niz jestem, ale młodą. Kobiety 30 letnie maja mlode choc dojrzale twarze. I moze jest tez plus ze majac 20 lat biora mnie za starsza bo tez ludzie traktuja mnie powazniej. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Np kiedy kolezance nie chcieli sprzedac papierosow jak bez probemu kupilam choc nie mialam jescze 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
A czy ktoras z was ma tak jak ja, ze ludzie daja jej wiecej lat niz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
czerwona pomaranczka a ja wierze ze wygladasz na mniej niz masz, widze po kolezankach ze wyglada sie roznie. To sprawa rysow twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Moje córce daja więcej Ma 16 lat a już nawet słyszałam ,ze ma 20 lat . Jest wysoka długie gęste włosy i mocne rysy twarzy . Ale ,tym się nie przejmuj to się zatrzyma to nie jest twarz zniszczona tylko takie rysy .Przyjdzie czas ,że to się wyrówna wlasnie około 30 a wy będziecie wtedy wyglądać młodziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
nie nie nie i jescze raz nie Własnie martwilam sie tym ze w wieku 30 lat bede wygladac na 40, a to juz nie byloby fajne Moze kwestia jest ttez wzrost, jak ktos jest wysoki to daja mu wiecej. Ja do tego nie jestem zbyt drobnej budowy i jestem wysoka, moze tez dlatego wydaje sie starsza A wlasnie te nizsze kolezanki biora za mlodsze, raz mysleli ze przyszlam z mlodsza siostra a to byl moja najlepsa przyjaciolka-rownolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie i jeszcze raz nie--->z Twoich wypowiedzi wnioskuje,ze czujesz sie staro i wyglądasz na wiecej lat.Ja sie nie chwaliłam tylko tak mam.Jak jestem chora czy zmeczona wygladam na 30 ,ale w lecie czy na wiosne,oczy mi błyszcza pierwsze promienie słonca ożywiają twarz.w tedy dają mi mniej lat niż mam_--- dobre geny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie i jeszcze raz nie
Oczywiście ,że wzrost do tego mocna budowa powstaje mocna potęzna kobieta . Tylko nie możesz się zbytnio roztyć waga zawsze dodaje lat . Ale około 30 ski będziesz śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 32 a wszyscy daja mi
ja tez nie ubieram sie jak nastolatka. po prostu mam taka twarz taki typ urody ze wygladam mlodziej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×