Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cichodajka33

Szukam? Nie to tylko kaprys

Polecane posty

dla mnie twój tok myślenia jest bardzo ograniczony :/ piękne słownictwo jest dla naiwniaków i niedoruchanych bab 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie zapomnij swieczki albo innego stymulatora ;) ewentualnie strumien prysznicowy zadziala i nie bedziesz głupot wypisywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken niekoniecznie tak jest z tym slownictwem moze w jej przypadku byc inaczej np probuje sie kobietka dowartosciowac eleokwencją na forum bo w zyciu prywatnym nie ma do kogo sie odezwac moze uznala ze zablysnie i pozna ciekawych ludzi wiesz ciężko to ocenic tak szybko, pozwolcie jej sie rozwinąc moze dostarczy nam odrobine radości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manmany
To brzmi jak anons z agencji towarzyskiej :o I ta nazwa - "cichodajka" ZENADA, dla takich kobiet nie mam szacunku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam z kundś tam niech jedzie do Rypina na douczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ cicha@interia.pl KONIEC, nie zmienimy się (Ty mnie ani ja Ciebie) więc już nie traćmy na siebie czasu. BASTA Bastard! Daj sobie siana...Wiesz, rozumiem Twoją frustrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie :P takich bab jak ty bylo tu setki takich założeń jak twoje miliony więc sobie daruj i tak wiem co chcesz powiedziec i do czego zmierzasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce mi czasem opadowywują, jak impotentowi męskość;) Nie nakazuję żadnej inteligentnej czy nieinteligentnej osobie komentowania. Po I-sze: Nauczcie się je wyrażać w sposób, jaki na tym forum wyrażam ja swoje myśli (no,chyba że odpowiadam na jakieś bluzgi) Po II-gie: Nie zamieniajcie mojego topika na Wasze forum dyskusyjne. Wymieńcie się mailami, GG i sobie pogadajcie. OKi? Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez tutaj nikogo nie znasz jak i nikt ciebie.I się zdecyduj - albo KONIEC albo "wiesz.. " ;) Jak możesz rozumieć kogoś kogo nie znasz? Twierdzenie z frustracją chybione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdu pierdu pseudointeligenta gadka w skrócie nie masz nic do powiedzenia , czy tak? nie wiem co bierzesz ale przestan , to ci wypala mózg szybciej niż budaprem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duzo znajmych :) nie jestem sprzedajny jak byle kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci to kiedyś objaśniałam:O To proste:pierwszy rok studiów, drugi chłopak, trzy godziny po kąpieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julus nie popiskuj :) mówie ci dla twojego dobra , widze żes nowy i nie znasz zasad tej gry ani też mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Juken Może pewnego dnia, za kilka lat, odbędziesz normalny stosunek płciowy, czyli pospolicie mówiąc - przelecisz panienkę. Wtedy mam nadzieję zrobisz się normalny. Dziś jesteś dzieciakiem, a że lubię dzieci (ale nie takie stare i wypaczone jak Ty) to postanowiłam jako starsza i mądrzejsza napisać Ci kilka ciepłych słów. Cium:-* @ cicha@interia.pl Jesli robisz za kase i jest Ci z tym dobrze, to Twoja sprawa! @Przybywam z daleka Skad przybywasz? Żyjesz na skraju świata, w zapomnianych przez Boga i ludzi. PKS dojeżdża do Ciebie 2x dziennie, więc rozumiem Twoje rozgoryczenie, że o Wawie możesz sobie tylko poczytać. O tym co się w niej dzieje pomarzyć. A to, że Ci odpisuję jest objawem łaski. Niech i chłopstwo będzie zauważalne w Warszawie nie tylko, gdy blokuje nam drogi ciągnikami! @Bystry Julek Znajdz sobie cos w Twoim wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj niedoruchana babo :) jak ci pisałem takich teksów słyszałem juz dziesiątki, ale skoro jesteś taka wspaniolomyslna pokaże Ci na co mnei stać i umile życie na kaffe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro trzeba ci wyjaśniać rzeczy oczywiste jak przedszkolakowi to chyba o tobie świadczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichodajka a wlasnych pomyslow nie masz? bezmyslnie przechwytujesz gadki innych :P Dobra dam wam pogadac o zasadach (czyt.dobrym ruchu-ruchu :P) , jutro tez sie troche zabawimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie duzo czasu zajelo ci napisanie jakze nie wielkiej ilości wyrazów ale coz i tak bywa, ty naprawde uwazasz ze warszawka to wielki swiat? Napisz mi ze zartowałaś, przeciez az tak nie mozesz byc ograniczona prawda? A co do autobusow masz racje - wszyscy strajkują:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×