Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka-dwojga

POZNAŃ - gdzie najlepiej rodzic..

Polecane posty

Prosze o jakies porady, mieszkam tutaj od niedawna i nie mam pojecia gdzie najlepiej rodzic, w jakim szpitalu. Słyszalam tylko ze na Polnej jest przepych i tam sie nie wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa startuj do raszei może warunki lokalowe są nie bardzo ale opieka i atmosfera ok(toalety na korytarzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki.W bydzi rodziłam tez w warunkach raczej srednich ale opieka przynajmniej podczas porodu byla spoko, bo po porodzie to nie bylo zadnej ;) ale teraz to mi nie zalezy bo to drugie baby wiec wiem juz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz jechać sprawdzić jak wygląda ja dzwoniłam i rozmawiałam z przemiłą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz przynajmniej jakis punkt zaczepienia. Jestem w Poznaniu strasznie zakrecona. Na dodatek malo z domu wychodze a ostatnio wcale, bo bylam u gina i powiedziala mi ze mam siedziec w domu i sie oszczedzac bo mam rozwarcie na 1,5 cm :/ musze donosic przynajmniej jeszcze tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jakis rok sie przeprowadzamy, moze pozniej... w kazdym badz razie juz na terenie Poznania. Maz stad pochodzi i koniecznie chcial tutaj mieszkac. Tyle ze kilka lat spedzil w bydgoszczy, dzieki temu sie poznalismy :) no i nie ma tutaj takiego obeznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mieszkasz blisko mnie.ja w antoninku to termin już niedługo?ja do czerwca.a co będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mateuszek-mój so=iosr=trzeniec ma tak na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz kolorowo.bedzie synek,w domciu jest 5 letnia córcia-we wrzesniu idzie do zerówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha.. widze ze nie tylko ja bede miala kolorowo... Masz moze GG? Wlasciwie nawet z nikim tutaj nie gadam bo nikogo nie znam, a tak to moze czasami poklikamy na gadu (to jest moj nr7497704)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ale mi nie działa ale mam skypa gonia 196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja córcia teraz śpi?ja wlece potem ide się położyć troche po śniadanku muszę.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nowa jesteśmy w tej samej sytuacji ja mam termin na 20.04 a w domu 1,5 rocznego synka mieszkam na winogradach 15 min autobusem od ciebie :D ja rodziłąm wcześneij na polnej a teraz zameirzam na lutyckiej kilka osób znajomych tam rodziło i bardzo sobie chwali jesli chcesz mozesz sie ze mną skontaktowac na gg 3323395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×