Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owocowapanimama

co z lezaczkiem - bujaczkiem po 10 m??

Polecane posty

Gość owocowapanimama

mam lezsaczek fishera niby do 18 kg ale nie sprawdza sie - nie ma odpowiedniej pozycji tzn siedzacej dla tak malego dziecka - albo ja nie umiem go przeinstalowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty- ja mam ten leżaczek i on ma przecież funkcję rozkładania i składania oparcia- siedzące do końca to nigdy nie będzie ale i nie ma byc - bardziej jak fotel bujany ma funkcjonować - z podwyższonym oparciem moja mała siedzi i sie buja jak oszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lezaczek idzie zlozyc tak zeby dziecko calkowicie siedzialo, albo lezalo. Jest to dobry zakup bo na poczatku moja córeczka byla wkladana do fotelika samochodowego i tam jadla swoje pierwsze posilki, ale wydaje mi sie ze taki fotelik jest malo wygodny bynajmniej do jedzenia i dluzszego siedzenia, kupilismy lezaczek i bylismy badzo zadowoleni. Dla synka tez mam zamiar taki zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wydalam go i nie pamietam jaka to byla firma. Wydawalo mi sie ze kazdy lezaczek ma taka funkcje siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamala
całkiemnowa- juz niedługo, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowapanimama
ike moj ma chyba tylko 2 pozycje - zmieniam wciskajac takie kolo z boku czy da sie cos jeszcze z nim zrobic?? moja w pollezacej chce sie przekrecic na boki i boje sie jej bujac bo te pasy sa tak mizerne ze szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tylko tak sie da zrobić a bujac jak bujać moja potrafi mimo tych pasów wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×