Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo ważne pytanie

bardzo ważne pytanie

Polecane posty

Gość isinka
Mój też się odgrażał, że zabierze mi dziecko... Ale nawet nie wiedział o jakich porach maluda jest karmiona jak przyszło co do czego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isinka
Czuję się dziś strasznie samotna :( Maleństwo śpi, a ja się dołuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Zrób sobie małe spa we wannie, mi pomaga. Popatrz w lustro i powiedz do siebie coś miłego. Dół odpłynie na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isinka
Tak właśnie zrobiłam :) Potem szybko do łóżeczka i szybko książka w łapkę, żeby nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina21881
mój mąz też sie odgraża że sad jemu przyzna dziecko ponieważ ja nie pracujęa zajmuje sie domem.Mamy 3 letniego synka Ktorego moj mąz postanowił wychowywać silna reka za każdym razem gdy mój synek coś zbroi dostaje mocno po pupie mówiłam mu że nie zgadzam sie aby go bil a on na to ze nie znam sie na zyciu .Boje sie żeby moje dziecko nie miało nerwicy prze to wszystko bo zyje w ciagłym strachu.A ja mam dosyć takiego małżeństwa mój mąz uważa że jestem beznadziejna a drugiego dnia mowi ze mnie kocha.Myśle ze zasługuje na lepsze życie i lepszego faceta chce aby moje dziecko mialo spokojne dzieciństwo a nie żyło w wiecznym strachu .Powiedzcie mi czy dostanę prawo do wychowania nad moim dzieckiem czy moj mąż bo jeżeli to on dostanie to wole z nim zostać aby mieć dziecko przy sobie bo kocham mojego synka i pozwole go skrzywdzić prosze odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×