Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kompulsywna wpierdalaczka

Znowu atak żarcia!!!

Polecane posty

Gość ewinka hi
dziewczyny walic te kalorie. ja tam jem co mi sie chce, a kg zrzuce latem. teraz mieszkam sama we francji w akademiku i wieczory sa straszne, i bede se jadla i nie zalowala bo co mam robic??? glodzic sie? o nie/ nie ewisia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka moj tatuś jest we Francji jak go spotkasz to go wyściskaj iwycałuj ode mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka
a nie lepiej zjeść marchewkę wieczorem?? czy miałaś jakieś zachcianki na słodkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mysłalam ze jestem sama
ja tez dałam ciała;/ zreszta daje od parunastu dni, a schudlam juz 26 kg:O do wagi "wzrost minus dziesięc " zostalo mi 11 kg. tylko 11 kg !!!!!!!! a ja żrę, bo jedzeniem tego nie mozna nazwac. doluje sie tylko przez to i naprawde juz nie wytrzymuje. mam głoda psychicznego, chociaz wcale glodna nie jestem. chyba ide sie polozyc, bo i tak juz nic nie zostalo w lodowce. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mysłalam ze jestem sama
acha, gwoli ścisłości - moj rekord to 6000 kcal w pare godzin, a dzis zjadlam w 2 h 2000. kurwa. a o godzinie 20 bylo jeszcze 1700kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustostan ciemnowlosy
najlepiej to przespac. naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamana
pociesze was, a moze i nie , niewiem:( dostalam dzisiaj od chlopaka na dzien kobiet majteczki tego rozmiaru, ktory zawsze nosze, jak mu sie w nich pokazalam to stwierdzil ze ta firma musi miec jakies mniejsze rozmiary bo cos ciasne sa na mnie (wystajace boczki). szczerze mowiac troche sie podlamalam, tym bardziej ze przez caly tydzien bylam na diecie. potem pojechalismy na obiad i...... zjadlam stek z grilla (tlusciutka, zylasta karkowka ale pyszna) do tego jakies sosiki i rozne surowki. jak wrocilam do domu to pozarlam jeszcze 9 kuleczek ferero rocher - wlasnie pod wieczor:(:( czuje sie taka oblesna w swoim cielsku:( a jeszcze on.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaa
naleczowianka...to nie jest prawdziwy glod tylko tu psychika wchodzi, a na slodkie to zawsze mam ochote;/ i jak zaczne to nie umiem skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
dziewczyny koniec pitolenia ide do lozka tez juz nie mam co zjesc Jak Twoj tatus mieszka w Alpach to go usciskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mysłalam ze jestem sama
tez zalamana - :( faceci to czasem az za szczerzy są, czesto w swojej niewiedzy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka
pięknie schudłaś!!!! gratuluje 26 kg to bardzo dużo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
a co tam boczki. niekotrzy to lubia. moj wie ze mam boczki, widzi je przeciez, suugeruje zebym cwiczyla bo sam duzo plywa i gra w pilke, zebym robila to dla zdrowia. ale jak mnie obsciskuje to mowi ze jestem piekna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamana
potem sie tlumaczyl, ze przeciez nie powiedzial nic ze jestem gruba itp. tylko ze te majtki widocznie rozmiarowo wychodza mniejsze:/ a co do glodu, to czesto mam tak ze nie jestem glodna ale po prostu musze cos zjesc, musze sie napchac az do bolu:( i na dodatek zajadam stresy, chociaz kiedys przez stresy jesc nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mysłalam ze jestem sama
naleczowianka 🌻 dziekuje, ale popatrz - jestem tak niedaleko, a poddaje sie.. moze nie ejst mi to dane? ;/ a moze juz biadolę na wieczór. jutro jest nowy dzien - nowa szansa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaaaaaaaa
dlaczego moje zycie krazy wokol zarcia:( ciagle mysle uwazam zeby czegos nie zjesc walcze ze soba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna wpierdalaczka
Zdradz nam jak Ci sie udało zrzucic te 26 kg. Ile czasu Ci to zajęło? Jaka dieta? Ćwiczyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
dziewczyny a wasze tesciowki jak??? bo moja jest tak chudaaa, nie ma bioder i w ogole prawie nic nie ma. troche mnie to stresuje ze jestem grubsza":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamana
ewinka a ile masz w biodrach i talli? i ile masz wzrostu i jaka waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mysłalam ze jestem sama
ja zaaaawsze kochalam slodycze. ale nie zdawalam sobie sprawy jako dzieciak, ze robie sobie tym krzywde-kazdy mi zawsze przynosil i dawal czekolady, chipsy-a potem roslam i...uroslam. dopiero od paru lat (3,5-4) zaczelam "jesc na psychike" czyli zajadac stres, doła, problemy, smutki, wszystko co negatywne. kazdy błąd i niepowodzenie. chociaz nie powiem, umialam sie pohamowac kiedy chudlam, bo od parunastu dni stoje w miejscu a moze nawet kilo przytylam. nie pamietam juz jak to jest umiec powiedziec sobie NIE na slodycze. ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka
a tam dziewczyny musicie czym sie zająć żeby nie myśleć o głodzie!!! włączcie sobie głośno muzyczkę i potańczcie haha :) może to coś pomoże!!! A ja jutro przechodzę na 3 dniową dietę oczyszczającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
mam 163 (kuedupelek ) waga 58 (I hope- nie wazylam sie od Bozego Narodzenia w domciu) talia 72 biodra 97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamana
no to mamy bardzo podobne wymiary. to od jutra na nowo trzeba zaczac sie pilnowac? uprawiacie jakis sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna wpierdalaczka
Moja tesciowa? :D Chuda i wredna. Jak byłam w ciazy i kupiłam sobie bluzeczkę ciążową taką do biodra to mi powiedziała, że powinnam nosić tuniki szerokie do kolan, żeby te moje nieszczesne wałki pochować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mysłalam ze jestem sama
schudlam 26 kg w sumie w przeciągu roku. oczywiscie ze cwiczylam/cwicze - jak ktos kiedys powiedzial-dieta bez cwiczen to jak seks bez orgazmu. cialo nabiera pieknych (bez narcyzmu...) ksztaltow, mozna jes formowac jak sie chce, pod warunkiem, ze sie zna troche teorii. a dieta to tak 1200-1500kcal. moze sie niektorym wydac duzo, ale przy wysilku fizycznym trzeba miec siły, a nie mdlec po 5 pajacykach. no i wolałam chudnac wolniej i bez jojo niz odrazu a potem znow zaczynac. nic nowego wam dziewczyny nie napislaam. na pewno same to wszystko dobrze wiecie. potrzeba tylko SIŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
moja tesciowka (tak na nia mowie ale jeszcze nie jest naprawde moja tesciowa) jest mila ale tyle cwiczy ze mozna szalu dostac:/ ja uprawiam sporty: tenis - 1.5 h / tydz lyzwy - 1h / tydz aero 1h/ tydz czasem! basen bieganie skakanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mysłalam ze jestem sama
dobra dziewczęta, ja lece umyc głowe - musze choc taaaak mi sie nie chce. mam nadzieje, ze wstane w lepszym sosie i nie poczłapie przed praca do skleipku po ''małe co nieco'':O:O:O buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zalamana
powodzenia i dobranoc, konczy mi sie rumianek wiec tez bede uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinka hi
ja tez spadam bo chce mi sie cos zjesc. od jutra - ograniczam slodycze (ale cos i tak zjem na banki nie bede sobie odmawiac!) ale musze zaczac wiecej cwiczyc... buziaki, spijcie dobrze. i nie myslmy o jedzeniu... buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałęczowianka
ja mam w tali 66 a w biodrach 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompulsywna wpierdalaczka
A ja nie ide spać. Poczekam na męża aż wróci z pracy. A jak już wróci to go porządnie zgwałcę. Może uda mi się spalić te przeklęte nocne żarcie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×