Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madlen488

Bromergon

Polecane posty

Gość madlen488

jak długo po zażywaniu Bromergonu można zajść w upragnioną ciążę?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej nie będzie pocieszające ale ja po 17 miesiącach. miałam jednak jeszcze inne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen488
Hej wszystkie dziewczyny, które chcą zajść w ciążę! Chce wam dać sporą nadzieję. Ja nie mogąc długo zajść w ciążę razem z mężem próbowałam wszystkiego oprócz badań typu poziom hormonów tarczycy i prolaktyny. Poszłam do ginekologa on właśnie mi je zlecił po czym okazało się , że hormony tarczycy mam w normie tylko prolaktynę mam trochę za wysoką ( norma do 25 a ja miałam 38.5 ) .Mój lekarz przepisał mi BROMEK i stąd był mój wcześniejszy e-mail z zapytaniem jak szybko można zajść w upragnioną ciążę biorąc BROMERGON. Zaczełam go brac od 05.03.2008 2x1 tab. na początku źle się czułam ale zmuszałam się trochę do niego . Właśnie dowiedziałam się , że zostanę mamą 21.05.2008 wystarczył BROMEk , nie myślenie o ciąży i gorąca modlitwa do Boga ( modliłam się do Jana Pawła II w godzinę jego śmierci 02.04.2008 o łaskę macierzyństwa i wierzę , że to pomogło mi w bardzo dużej mierze.Wszystkim oczekującym kobietom na potomstwo życzę powodzenia.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ja zaszłam po dwóch miesiącach .Jeśli u ciebie chodzi tylko o zbicie prolaktyny i przywrócenie owulacji to głowa do góry bo ten lek jest skuteczny i większość lekarzy daje czas na zajście góra do 6 miesięcy.Monitorój sobie cykl u swojego lekarza...bedziesz wiedziała czy owulacja powróciła i kiedy ją dokładnie masz. Trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen488
Hej źle przeczytałaś moją poprzednią wypowiedź JA JUŻ JESTEM W CIĄŻY a pisząc poprzedni tekst chciałam dać nadzieję innym dziewczyną które są w podobnej sytuacji i czekają na potomstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×